Jamie Hince i Jessica Stam są razem


Hince i StamDwa tygodnie temu potwierdziły się plotki, które w brytyjskiej prasie powtarzano od dawna. Małżeństwo Jamiego Hince’a i Kate Moss od kilku miesięcy jest jedynie fikcyjnym związkiem. Obydwoje podjęli już decyzję o rozwodzie, ale żadne z nich nie złożyło jeszcze odpowiednich dokumentów.
Jamie szybko pocieszył się po rozstaniu z Kate. Na najnowszych zdjęciach widać, jak flirtuje ze swoją nową dziewczyną, Jessicą Stam. Nowa wybranka Hince’a też jest modelką i reklamuje bieliznę Victoria’s Secret. Jest od niego młodsza o 17 lat.
Jessica przypomina Kate także z tego powodu, że tak jak i ona na początku kariery, nie stroni od imprez i różnych używek.
Jessica i Jamie świetnie się ze sobą dogadują, co widać na każdej imprezie – powiedział The Sun Rhodri Phillips, znajomy Hince’a. Całą sytuacją najbardziej zdenerwowana będzie Kate, bo Jamie spotyka się z młodszą wersją jej samej.
źródło: pudelek.pl
Biografia Jamiego
James William „Jamie” Hince (Urodzony 19 grudnia 1968) to angielski gitarzysta, wokalista, kompozytor, najbardziej znany jako gitarzysta indie rockowy duetu The Kills. Rozpoczął swoją karierę w zespołach zwanych Fiji, Scarfo i Blyth Power.
Biografia Jessici
Jessica Stam (ur. 23 kwietnia 1986 w Kincardine w Kanadzie) – kanadyjska modelka.
Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat rodzinnej Kanadzie. W 2003 Mario Testino sfotografował Jessicę dla Miu Miu. We wrześniu tego samego roku modelka pojawiła się na okładce włoskiego Vogue’a, a w lutym 2004 zadebiutowała na wybiegu w Paryżu[2]. W maju 2007 jej zdjęcie ukazało się ponownie na okładce amerykańskiego magazynu Vogue wraz z takimi modelkami jak Doutzen Kroes, Caroline Trentini, Raquel Zimmermann, Sasza Piwowarowa, Agyness Deyn, Coco Rocha, Hilary Rhoda, Chanel Iman i Lily Donaldson. W lipcu 2007 znalazła się w zestawieniu najlepiej zarabiających modelek przygotowanym przez magazyn Forbes[3]. W lutym 2010 pojawiła się na okładce chińskiego wydania Elle.
Na wybiegu pojawia się u takich projektantów i firm odzieżowych jak: Marc Jacobs, Maria Chen-Pascual, Moschino, Cheap & Chic, Nicole Farhi, Preen, Roland Mouret, Sophia Kokosalaki, Sportmax, Tyler, Warren Noronha, Chanel, Custo Barcelona, DKNY, Dolce & Gabbana, Alexander McQueen oraz Emanuel Ungaro.
Jessica Stam związana była między innymi z synem Harrisona Forda oraz wokalistą grupy Red Hot Chili Peppers – Anthonym Kiedisem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)