Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek wzięli ślub


wesolowski-szczurekW sobotę, 14.06.2014, sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski. Ślub pary odbył się w zabytkowym drewnianym kościółku Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej.

Wesele Wesołowskiego zostało zorganizowane w jego hotelu Brant w podwarszawskiej Wiązownej. Jak poinformował Fakt, do dyspozycji prawie stu zaproszonych osób będzie podobno cała nieruchomość. Razem z młodą parą bawili się tam między innymi Oliwier Janiak i Karolina Malinowska, Antoni Pawlicki i Agnieszka Jastrzębska, Maciej Zakościelny, Agnieszka Szulim, Jan Wieczorkowski.

Szczurek poszła w ślady wielu celebrytek i zdecydowała się na suknię projektu Violi Piekut. Materiał i koronka zostały sprowadzone aż z Portugalii.
źródło: eska.pl i nocoty.pl
wesolowski-szczurek-slub

Biografia Jakuba

Jakub Wesołowski (ur. 2 lipca 1985 w Warszawie) – polski aktor filmowy, prezenter telewizyjny i dziennikarz.

Ukończył XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz magisterskie studia dziennikarskie w Collegium Civitas w Warszawie.

Aktor niezawodowy. Zaproponowano mu współpracę z telewizją TVN i po tygodniu wysłano na pierwszy casting, który udało mu się wygrać. Telewidzowie kojarzą go głównie z roli Igora Nowaka w serialu Na Wspólnej. W latach 2008–2014 kreował także postać Michała Konarskiego w serialu o Cichociemnych, pt. Czas honoru, zaś w latach 2012–2013 grał główną rolę komisarza Marka Bromskiego w serialu Komisarz Alex.

W 2005 został uczestnikiem drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Tańczył w parze z Edytą Herbuś.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 388 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *