Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wkrótce powitają dziecko


Obrońca Wisły Płock i uczestniczka piątej edycji programu „Top Model” niedawno podzielili się ze światem informacją o płci swojego dziecka. Wiemy już, jakie imię otrzyma ich wyczekiwany synek.
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień już wkrótce powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. O ciąży ukochanej znanego piłkarza dowiedzieliśmy się pod koniec grudnia. Para zamieściła wtedy na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych zdjęcia, na których z dumą prezentuje fotografię z badania USG. Widać było już na nich także zaokrąglony brzuch przyszłej mamy.
– Nie ma nic piękniejszego jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości, na który oboje czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach. Dziękuję Ci Madziu. Jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę chociaż w sumie już jesteśmy – napisał obrońca Wisły Płock.
Uczestniczka piątego sezonu „Top Model” również nie kryła ogromnej ekscytacji.
– Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego końca roku. Owoc naszej miłości jest w drodze. Jesteśmy wdzięczni Bogu za nasz ,”mały’” WIELKI CUD – napisała partnerka Rzeźniczaka.
Chłopiec czy dziewczynka? Na początku lutego para postanowiła zaspokoić cierpliwość swoich fanów i wyjawić płeć dziecka. Z wielką radością ogłosili, że spodziewają się syna.
Już kilka dni później dowiedzieliśmy się również, jaki imię otrzyma chłopiec. W wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”, który ze szczęśliwą parą przeprowadziła Sandra Hajduk, Kuba i Magda zdradzili, że zdecydowali się na imię Oliwier.
Co ciekawe, wśród znanych osób o tym imieniu jest sporo sławnych piłkarzy, m.in. Olivier Dacourt, Olivier Giroud, Olivier Thomert, Oliver Bierhoff, Oliver Kahn i Oliver Neuville.
Myślicie, że to właśnie tym kryterium były członek kadry narodowej i jego partnerka kierowali się przy wyborze imienia dla swojego synka?
Przypomnijmy, że z innego, nieformalnego związku, Jakub Rzeźniczak ma już córkę o imieniu Inez.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Jakubie
Jakub Beniamin Rzeźniczak (ur. 26 października 1986 w Łodzi) – polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy w polskim klubie Wisła Płock.
W latach 2008–2014 reprezentant Polski. Profesjonalną karierę piłkarską zaczynał w Widzewie Łódź, skąd w 2004 trafił do Legii Warszawa. W barwach stołecznego klubu w ciągu dwunastu sezonów, rozegrał 357 oficjalnych spotkań i zdobywając pięć tytułów mistrzowskich, sześć krajowych pucharów oraz Superpuchar Polski, stał się najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii Legii Warszawa. W 2017 przeniósł się do Qarabagu Agdam, z którym zdobył dwa tytuły mistrzowskie ligi azerskiej. W 2019 powrócił do Polski podpisując kontrakt z występującą w Ekstraklasie Wisłą Płock.
Rzeźniczak jest wychowankiem Widzewa Łódź, do którego trafił po tygodniowym epizodzie u lokalnego rywala – ŁKS Łódź. W Ekstraklasie zadebiutował 23 sierpnia 2003 w spotkaniu z Odrą Wodzisław Śląski.
W reprezentacji Polski, prowadzonej wówczas przez Leo Beenhakkera, zadebiutował 14 grudnia 2008 w towarzyskim meczu z Serbią. Dotychczas rozegrał w narodowej kadrze 9 spotkań. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o programie Top Model, w którym wystąpiła Magda
Top Model (do 3. edycji jako Top Model. Zostań Modelką) – polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model.
Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.
Jurorzy programu szukali 50 najlepszych modelek w kilku polskich miastach. W trzecim odcinku wybrane dziewczyny brały udział w specjalnym obozie, na którym zostawały poddane wielu zadaniom, z czego jurorzy wyłonili finałową trzynastkę. Wprowadzały się one do położonego w Łomiankach domu modelek, gdzie prowadziły wielomiesięczną rywalizację o tytuł Top Modelki. Nagrodami były: kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę „Glamour” i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek NEXT. W kolejnych odcinkach odpadały kolejne uczestniczki. W finale to widzowie decydowali, która dziewczyna wygrywa. Aby dostać się do programu, dziewczyna musiała spełniać dwa warunki: musi mieć minimum 170 cm wzrostu i być w wieku 18-27 lat. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz