Jakub Rzeźniczak i jego żona planują powiększyć rodzinę?


Rzezniczak ZajacŻona Rzeźniczaka przygotowuje się do roli mamy?

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak pobrali się pół roku temu podczas wielkiej uroczystości na 250 osób! Wówczas fani talentu piłkarza i urody modelki zachwycali się głównie dwoma sukniami panny młodej, które pochodziły od najlepszych polskich projektantów. Niedawno modelka, znana m.in. z pokazów Roberta Kupisza i Paprocki&Brzozowski, wzięła udział w 2. sezonie „Agenta” Gwiazdy”. Teraz postanowiła jednak przypomnieć o sobie w jeszcze inny sposób i udzieliła wywiadu, w którym znalazły się dość śmiałe zapowiedzi na przyszłość.

Piękna modelka dopiero teraz wyjaśniła, dlaczego zamiast wybrać się na miesiąc miodowy ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem, postanowiła wylecieć do Argentyny. Jak wyznała w tygodniku Gwiazdy, chciała się „jeszcze trochę wyszaleć przed zajściem w ciążę”. Czy to znaczy, że już wkrótce planuje powiększenie rodziny?

Jak Edyta wyjaśniła w kolejnych zdaniach, razem z Kubą nie odkładać na przyszłość decyzji o dziecku:

Oczywiste i naturalne jest dla mnie to, że po ślubie planuje się powiększenie rodziny. Chcę więc zostać mamą i to będzie nasz kolejny krok. Czas pokaże, kiedy to się uda.

Zapytana o to, czy nie martwi się, że ciąża zaszkodzi jej karierze w modellingu, udzieliła bardzo trzeźwej odpowiedzi:

Pracuję jako modelka od 15. roku życia, więc już zdążyłam zrobić. Ostatnio wystąpiłam na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski. Jestem spełniona zawodowo, więc myślę, że teraz zaczyna się w moim życiu czas dla najbliższych. Chcę to wykorzystać!

Ciekawe, czy Edyta faktycznie będzie miała teraz czas na ciąże? W końcu może się okazać, że udział w „Agencie” uczyni z niej pierwszoligową gwiazdę i na powiększenie rodziny nie starczy jej ani czasu, ani ochoty…
źródło: gala.pl

Biografia Jakuba

Jakub Rzeźniczak (ur. 26 października 1986 roku w Łodzi) – piłkarz grający na pozycji obrońcy, reprezentant Polski, zawodnik Legii Warszawa.

Rzeźniczak jest wychowankiem ŁKS-u Łódź. Jeszcze w wieku juniorskim przeszedł do rywala zza miedzy – Widzewa. W wieku 16 lat regularnie trenował z pierwszą kadrą klubu, rozegrał w tym czasie 11 spotkań w Ekstraklasie (debiutował 23 sierpnia 2003 w spotkaniu z Odrą Wodzisław Śl.). Przed sezonem 2004/2005 przeniósł się do Legii Warszawa, spędził tam dwa lata, rozgrywając w tym czasie 34 spotkania. Sztab szkoleniowy nie był jednak w pełni zadowolony z jego postawy, dlatego zdecydował się na roczne wypożyczenie zawodnika do jego poprzedniego klubu. Piłkarz nie zawsze wybiegał w podstawowym składzie łódzkiego zespołu, mimo tego rozegrał 25 spotkań w sezonie, po czym wrócił do stolicy. Przebojem wywalczył sobie miejsce na prawej obronie. Dziś wykorzystywany głównie na pozycji środkowego obrońcy. Na ekstraklasowych boiskach rozegrał dotychczas 215 spotkań (stan na 30.09.2014 roku). 24 kwietnia 2012 r., w finałowym meczu Pucharu Polski z Ruchem Chorzów, wystąpił w 200. meczu w barwach Legii Warszawa.

Żonaty z polską modelką Edytą Zając. Para pobrała się 11 czerwca 2016 w bazylice archikatedralnej w Łodzi[3].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 207 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *