Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik są razem?


W środowisku aktorskim od kilku tygodni mówi się, że Jacek Borkowski (57 l.) i Magdalena Wójcik (47 l.) są sobie bardzo bliscy. Nie dają powodów do plotek, bo z natury są dyskretni, ale niewątpliwie coś jest na rzeczy…
Stylowa willa w podwarszawskim Brwinowie. We wnętrzu krząta się ekipa realizująca świąteczny teledysk. W rolach głównych aktorzy: Borkowski i Wójcik, jego serialowa żona z „Klanu” i dwójka dzieci. Gdy nikt nie widzi, Jacek odgarnia aktorce włosy i trzyma ją za rękę. Ona patrzy na niego z czułością. Po zdjęciach odjeżdżają samochodem. Razem…
Aktor, któremu telewizja zaproponowała nagranie teledysku do piosenki „Rozkołysze cię kolęda”, sam wybrał sobie partnerkę. Właśnie Magdę. Tak się składa, że od 5 lat gra ona jego żonę, Beatę Borecką w serialu „Klan”. – Wciąż są razem. Razem przed kamerą, razem w garderobie, nawet w autobusie restauracyjnym siedzą obok siebie, jakby świata poza sobą nie widzieli – mówi „Rewii” osoba z produkcji serialu.
Mówi się, że Magdalena bardzo wspiera kolegę po śmierci żony, że prowadzą długie rozmowy, czasem zrobią wspólny wypad na miasto.
Dziennikarze tygodnika zapytali Jacka wprost, czy to właśnie z Magdą Wójcik układa sobie życie. Najpierw nastąpiła chwila ciszy, potem padły słowa:
– Na takie pytanie odpowiem tak: bardzo bym sobie tego życzył. Tylko tyle, bo nauczono mnie szacunku do kobiet.
Pytany, czy właśnie takiego prezentu życzy sobie na święta, ożywił się: – Stawiacie mnie w niezręcznej sytuacji. Nie wypowiadam się.
W połowie stycznia minie rok od nagłej śmierci żony Borkowskiego.
Już wtedy aktor zadawał sobie pytanie o to, czy będzie dzielił z kimś życie. – Trudno byłoby dla mnie znaleźć armatę, która by mnie ustrzeliła po tym wszystkim, co mi się przytrafiło. Kobieta po pierwsze musi mi się podobać. No niestety, ja jestem wzrokowcem. Ja się nie zakocham w intelekcie. Nic na to nie poradzę.
Wiele jednak wskazuje na to, że ta armata się znalazła. Wójcik po rozwodzie i kolejnym, nieudanym związku od dłuższego czasu jest singielką. Jej syn Mikołaj ma już 19 lat, więc może czas pomyśleć o sobie? Scenarzyści „Klanu” jakby wyczuli, że coś się święci i tak układają sceny państwu Boreckim i dwójce ich serialowych dzieci – Jasiowi i Małgosi – że na planie wciąż mają mnóstwo pracy.
– No tak jest – potwierdza aktor. – Można powiedzieć, że „Klan” jest naszym drugim domem i cieszę się, że mam taką serialową żonę jak Beata – dodaje z uśmiechem.
A czy podoba mu się Magdalena jako kobieta? – Bardzo mi się podoba! – pada odpowiedź. – Jest piękna, inteligentna, ma dużo współczucia dla innych, nie powoduje konfliktów i umie rozmawiać, a to jest to, co bardzo cenię w kobietach. Ale najbardziej ujmuje mnie tym, że szanuje wszystkich, od reżysera po makijażystkę i garderobianą. Nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Tego właśnie nas uczono w szkole aktorskiej. Magda i ja jesteśmy jakby z tego samego podwórka.
Jeśli tak się sprawy mają, to kto wie, czy wkrótce małżeństwo serialowe nie stanie się małżeństwem w prawdziwym życiu? Dzieci aktora, Madzia (10 l.) i Jacek (13 l.), nigdy nie zapomną swojej wspaniałej mamy. Ale i one zdają sobie sprawę z tego, że tata chciałby mieć u swojego boku kogoś bliskiego.
Od kilku dni Telewizja Polska emituje już świąteczny teledysk do piosenki „Rozkołysze cię kolęda”. W ostatniej scenie Wójcik i Borkowski przytuleni przy świątecznym stole przyglądają się swej szczęśliwej rodzinie. Może tę scenę powtórzą za kilka dni przy własnym wigilijnym stole…
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Jacka
Jacek Borkowski (ur. 16 kwietnia 1959 w Warszawie) – polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny oraz wokalista.
Jako wokalista zadebiutował publicznie w 1970 na Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Laureat Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze (1975)[1]. Jest absolwentem XIII LO w Warszawie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (1980).
Aktor od 7 marca 2009 do 25 kwietnia 2009 występował w programie Jak oni śpiewają, w którym zajął 8. miejsce wśród 14 startujących, przegrywając rywalizację z Bożeną Dykiel.
Z drugiego małżeństwa (z Katarzyną) ma córkę Karolinę, okazjonalnie również aktorkę. W styczniu 2009[2] ożenił się z Magdaleną Gotowiecką (trzecia żona[3], zmarła 14 stycznia 2016 w wieku 42 lat na białaczkę)[4][5]. Z tego małżeństwa ma syna Jacka (ur. w 2003) i córkę Magdę (ur. w 2006)[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Magdy
Magdalena Wójcik (ur. 20 września 1969 w Warszawie) – polska aktorka.
Występowała w musicalu Janusza Józefowicza Metro.
Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej[1]. W 1992 ukończyła warszawską PWST[2] i otrzymała nagrodę na X Ogólnopolskim Przeglądzie Spektakli Dyplomowych Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę Gerdy w spektaklu Pelikan Augusta Strindberga. W tym samym roku została aktorką Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie. Rok później została uhonorowana nagrodą dla młodej aktorki na XVII Ogólnopolskich Konfrontacjach Teatralnych Klasyka Polska za rolę Amelii w Mazepie Juliusza Słowackiego w reżyserii Gustawa Holoubka. Od 1992 regularnie występuje w spektaklach Teatru Telewizji. Współpracuje ze stołecznym Teatrem Syrena. Prowadzi program Jem i chudnę w Polsat Café.
Brała udział w sesji dla miesięcznika „Playboy” (wrzesień 2004)[3]. W 2006 wystąpiła w czwartej edycji Tańca z gwiazdami, gdzie zajęła ósme miejsce. Jej partnerem tanecznym był Robert Rowiński[4]. Ostatnio Magdalena Wójcik nie ma zbyt wielu propozycji filmowych i prowadziła warsztaty z młodymi kabareciarzami w ramach programu „Stand up. Zabij mnie śmiechem” Polsatu[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz