Jacek Borcuch i jego partnerka: miłość kwitnie?


Ohme i BorcuchPatrząc na ich zdjęcie idących za rękę, trzeba przyznać, że razem im do twarzy!
Zapoczątkowana półtora roku temu przyjaźń psycholożki, pisarki i powierniczki gwiazd Małgorzaty Ohme (38 l.) z reżyserem i scenarzystą Jackiem Borcuchem (46 l.) ma się dobrze, a nawet… najwyraźniej przeradza się w coś więcej!
Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie tej pary, by rozwiały się wszystkie wątpliwości. Można ich spotkać na warszawskich ulicach, gdy spacerują, trzymając się za ręce. Nic dziwnego, wiosna sprzyja eksplozji uczuć!
Oboje są „po przejściach i z przeszłością”, ich dzieci z wcześniejszych związków są w podobnym wieku.
Czy zdecydują się zaplanować wspólną przyszłość i wprowadzić plan w życie?
źródło: pomponik.pl
tagi: dziewczyna Borcucha, chłopak, partner Ohme
Biografia Jacka
Jacek Borcuch (ur. 17 kwietnia 1970 w Kwidzynie) – polski aktor, reżyser i scenarzysta.
Studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim oraz aktorstwo w Akademii Teatralnej w Warszawie i Studiu Aktorskim w Gdyni (absolwent 1993).
Jego film Wszystko, co kocham był polskim kandydatem do Oscara 2011 dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego[1].
W latach 2004–2012 był mężem aktorki Ilony Ostrowskiej, z którą ma córkę Miłosławę (ur. 2006). Jest starszym bratem kompozytora Daniela Blooma.
Został członkiem honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010[2] oraz przed wyborami prezydenckimi w Polsce w 2015 roku[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Małgorzaty
Małgorzata Ohme to jedna z najpopularniejszych polskich psychologów. Pani magister wykłada w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a jej konikiem jest psychologia dziecięca i psychoterapia rodzinna. Ohme jest także redaktor naczelną magazynu dla rodziców „Gaga” oraz często występuje jako ekspert od relacji rodzinnych w „Dzień Dobry TVN”.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz