Izabella Scorupco: rozwód i nowy chłopak


Zaskakujące wieści o jednej z najbardziej znanych na świecie Polek. Izabella Scorupco (47 l.) ma za sobą kolejne rozstanie, a jej nowy związek już wzbudza sporo emocji…

Piękna Izabella rzadko bywa w Polsce, dlatego informacje o jej życiu prywatnym nie trafiają do nas zbyt często.

Choć Scorupco aktualnie prawie w ogóle nie gra, Polacy wciąż ją pamiętają. W końcu „Ogniem i mieczem” czy przygody Bonda wciąż są powtarzane w telewizji.

Przypomnijmy tylko, że po głośnym rozstaniu z Mariuszem Czerkawskim aktorka ułożyła sobie życie u boku Jeffreya Raymonda, którego poznała w 2001 roku.

Mężczyzna był bogatym właścicielem agencji PR. Pobrali się w przeddzień sylwestra 2003 roku, pół roku po narodzinach ich syna Jacoba.

Drugi mąż przekonał ją do tego, by porzuciła Szwecję i przeprowadziła się do Los Angeles, przed czym się zawsze wzbraniała.

Wydawało się, że jej życie w Stanach usłane jest różami. Iza skupiła się na rodzinie i niemal nie pojawiała się w produkcjach filmowych.

Dwa lata temu Scorupco przyjęła za to propozycję poprowadzenia szwedzkiej edycji „Top Model” i znów częściej zaczęła bywać w Sztokholmie, co cieszyło Czerkawskiego, bo dzięki temu ich wspólna córka Julia była o wiele bliżej ojca.

Okazuje się jednak, że wyjazd ze Stanów nie był spowodowany wyłącznie propozycją pracy w szwedzkiej telewizji. Dwa lata temu doszło także do rozwodu Izabelli i Raymonda, co aktorka skrzętnie ukrywała.

Dowiadujemy się o tym teraz z informacji popularnej szwedzkiej gazety „Aftonbladet”, która donosi o… nowej miłości Scorupco!

Iza jakiś czas temu straciła bowiem głowę dla innego mężczyzny, co potwierdziła w wywiadzie.

„W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc pozwolę sobie nie mówić na razie nic więcej” – ucięła szybko temat, ale jednocześnie dodała, że „był to skok na głęboką wodę”, ale postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę na miłość.

„Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej” – stwierdziła Izabella.

Te dość tajemnicze słowa postanowił nieco wyjaśnić portal expressen.se, który dowiedział się, że chłopak Scorupco był żonaty i dla pięknej Polki postanowił zostawić rodzinę!

Na razie nowym partnerem nie pochwaliła się na Instagramie…


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Izie

Izabella Scorupco, wł. Izabella Dorota Skorupko[2] (ur. 4 czerwca 1970 w Białymstoku) – polska modelka, aktorka, piosenkarka i fotomodelka, mieszkająca od 1977 w Szwecji, a od 2003 w Stanach Zjednoczonych.

Córka muzyka jazzowego Lecha Skorupki (zm. 1992) i lekarki Magdaleny Skorupko. Miała rok, gdy jej rodzice rozwiedli się. W 1978 wyjechała z matką do Szwecji, gdzie osiedliły się na przedmieściu Sztokholmu. W wieku 12-13 lat gościła w klasztorze katolickim, w którym uczyła się języka francuskiego. Mając 17 lat została zauważona przez szwedzkiego reżysera Staffana Hildebranda, który zaangażował ją do melodramatu Nikt tak nie kocha jak my (Ingen kan älska som vi, 1988).

Następnie rozpoczęła europejską karierę modelki, a jej twarz ukazała się we włoskim wydaniu magazynu „Vogue”. W 1989 nagrała nową wersję przeboju zespołu ABBA pt. „Substitute”, a wydany z tym utworem singel rozszedł się w nakładzie miliona sprzedanych egzemplarzy i przyniósł jej złotego singla.

W 1991 zrealizowała album Iza. Rok później album ten ukazał się w całej Europie nakładem Virgin Records, promowany przez singel i teledysk „Shame, Shame, Shame”.

Kilka słów z Wikipedii o rozwodach

Rozwód – rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd na żądanie jednego lub obojga małżonków. Rozwód oprócz owdowienia i unieważnienia małżeństwa jest jedną z okoliczności kończących małżeństwo.

W wielu krajach wyrok sądu orzekający rozwód musi być poprzedzony okresem separacji. W krajach rozwiniętych liczba rozwodów cały czas rośnie. Do krajów europejskich, w których rozpada się przynajmniej połowa małżeństw, należą Austria, Belgia, Białoruś, Czechy, Estonia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Norwegia, Rosja, Szwajcaria i Ukraina, a do niedawna także Szwecja i Finlandia. Obecnie prym z najwyższym odsetkiem rozwodów wiedzie Hiszpania, która w 2005 wprowadziła ustawę o tzw. rozwodach ekspresowych[1]. Poza Europą, do krajów, w których stosunkowo dużo małżeństw kończy się rozwodami, należą Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Korea Południowa, Kuba, Kuwejt i Zjednoczone Emiraty Arabskie.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 92 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *