Izabela Marcinkiewicz złożyła pozew o rozwód


marcinkiewicz-olchowiczIzabela Marcinkiewicz (34 l.) desperacko próbowała ratować 5-letnie małżeństwo z byłym premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem (55 l.). Teraz mówi “dość”!

W Sądzie Okręgowym w Warszawie od kilku dni leży pozew rozwodowy. Dziewczyna żąda w nim orzeczenia rozwodu z wyłącznej winy męża oraz… alimentów na siebie.

Zarzuca Kazimierzowi również porzucenie, zaniedbanie w chorobie oraz to, że nie chciał mieć z nią dzieci.

Jak dowiedział się tygodnik “Na Żywo”, Isabel jest w fatalnej kondycji psychicznej i fizycznej. Po tym, jak w grudniu uległa wypadkowi, jadąc na spotkanie z mężem, do dziś ma poważne problemy ze zdrowiem.

Zamknęła się w domu

Mimo długiej rehabilitacji wciąż nie ustąpił paraliż lewej ręki (jest leworęczna) i ma trudności z wykonywaniem najprostszych czynności, jak mycie, ubieranie się.

Do tego jej sytuacja finansowa także nie napawa optymizmem: oszczędności z pracy w Londynie stopniały, gdyż rehabilitacja pochłania ogromne kwoty. Dziewczyna nie jest w stanie w tej chwili zarabiać na utrzymanie.

– Zamknęła się w domu, unika kontaktów z ludźmi, nie mogę patrzeć jak coraz bardziej pogrąża się w depresji – mówi “Na Żywo” jej znajoma.

Po słowach, jakie wypowiedziała w szokującym wywiadzie na łamach jednego z tabloidów na temat Kazimierza, nazywając go fałszywym, dwulicowym krętaczem bez moralnego kręgosłupa, na jego wsparcie liczyć nie może.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono 82 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *