Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński przygotowują się do ślubu


janachowska-jablonskiPrzygotowania do ślubu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego idą pełną parą. Znana z „Tańca z Gwiazdami” tancerka i milioner pobiorą się w przyszłym roku, jednak już teraz znamy kilka szczegółów ceremonii. Janachowska zdradziła w rozmowie z serwisem „Plotek”, że będzie miała aż trzy suknie! Dwie z nich będą dziełem polskich projektantów, a trzecią celebrytka znalazła aż w Nowym Jorku.

– Tak, będę mieć trzy suknie ślubne, ale uważam, że to normalne. Jedną na samą ceremonię, drugą na wesele i trzecią na poprawiny. Mam już buty do jednej z sukien ślubnych. Kupiłam je w Paryżu, to była ostatnia para. Musiałam je wziąć, bo od razu się zakochałam – wyznała Izabela Janachowska.

Tancerka przyznała też, że para nie ustaliła jeszcze daty ślubu, a ilość przygotowań związanych z ceremonią jest przytłaczająca.

– Data ślubu nie jest jeszcze ustalona. Zastanawiamy się nad dwoma terminami. Najprawdopodobniej będzie to lato. Nie sądziłam, że przygotowania do ślubu będą takie trudne – powiedziała Janachowska. – Zastanawiamy się, czy wziąć ślub w Polsce, czy za granicą. Wtedy weźmiemy ślub gdzieś, gdzie jest pięknie i ciepło i na pewno będzie to Europa.

Jabłoński w maju 2013 r. poprosił ją o rękę w Rzymie.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 40 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *