Iwona Węgrowska i jej partner wrócili do siebie


Wegrowska i MarcjanikIwona Węgrowska (34 l.) i jej ukochany wszystko sobie wyjaśnili i znów są razem!
Celebrytka znana jest z emocjonalnych działań. Kiedy tylko coś znaczącego dzieje się w jej życiu, od razu informuje o tym w mediach społecznościowych.

Tak było też ostatnio, gdy rozstała się z ojcem swojej córki, niejakim Maciusiem.

„W dniu dzisiejszym zakończył się kolejny rozdział w moim życiu. Jednak to nie był ten jedyny” – napisała na Facebooku 5 lutego.

Jak się okazuje, para już zdążyła się pogodzić! Węgrowska oznajmiła właśnie w Internecie, że ona i Maciuś znów są szczęśliwi!


źródło: pomponik.pl
tagi: chłopak Maciej Marcjanik

Biografia Iwony

Iwona Stanisława Węgrowska (ur. 17 maja 1982 w Żorach) – polska piosenkarka i autorka tekstów[1].

W 2010 podczas Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze wykonała piosenkę „Zasentyabrylo”[8]. W pierwszej połowie 2012 wydała singel „Jestem”[9]. We wrześniu 2012 rozpoczęła występy w spektaklu Jak kochać to Cygana w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej[10]. 20 grudnia 2012 w serwisie YouTube opublikowała świąteczny utwór zatytułowany „Ten magiczny czas”[11]. W 2013 nagrała cover utworu „Jesteś szalona” zespołu Boys[12]. 4 października 2013 ukazał się pierwszy singel promujący jej trzeci album studyjny, „Las Vegas”, w którym piosenkarka śpiewa o swoim związku z Krzysztofem Madeyskim. Utwór powstał przy współpracy z Dr. Dre[13]. Powstała również francuskojęzyczna wersja utworu pt. „Paris”[14].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 35 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *