Isabel złożyła pozew rozwodowy?


marcinkiewicz-olchowiczOd kilkunastu dni Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz zwolniła tempo intymnych wyznań na łamach Super Expressu. Po telenoweli, jaką zaserwowała czytelnikom tabloidu, postanowiła trochę ochłonąć i przemyśleć swoją zemstę. Być może wzięła sobie do serca słowa Izabeli Łukomskiej-Pyżalskiej.
Isabel, której „po Nowym Roku pękło serce”, nie spieszyła się do formalnego rozwiązania małżeństwa z Kazimierzem. Czekała aż pozew rozwodowy złoży mąż. Tłumaczyła, że jeśli Kazimierz już jej nie kocha, to powinien sam podjąć taką decyzję. Widocznie się nie doczekała. Jak ujawniają znajomi Izy, zdecydowała się na złożenie pozwu.
Zrozumiała, że nie ma już szans na ratowanie tego związku – potwierdza jej znajoma. I to ona wystąpi o rozwód z orzeczeniem winy męża. Ich prawnicy maja dopracować szczegóły.
Rozwód z orzeczeniem o winie umożliwia poszkodowanemu małżonkowi wystąpienie o alimenty, jeśli jego sytuacja materialna pogorszy się w wyniku rozwodu. Odkąd wrócili do Polski, Iza jest na utrzymaniu męża. Z pewnością zależy jej, by tak pozostało.
Jeżeli zabraknie jej pieniędzy, wyda z pewnością zapowiadaną książkę o życiu intymnym z Kaziem. Marcinkiewicz zgodzi się na pewno na wiele, żeby do tego nie doszło.
źródło: pudelek.pl
Tagi: izabela

Dodaj komentarz