Irina Shayk i jej partner rozstali się?


A jednak! Jak się okazało, pogłoski o zerwaniu Iriny Shayk (33 l.) i jej partnera Bradleya Coopera (44 l.) nie były wyssane z palca. Modelka i aktor związali się ze sobą w 2015 roku. Dwa lata później przyszła na świat ich córka, Lea De Seine.

Para nigdy nie zdecydowała się na ślub, nie byli też nawet zaręczeni.

Przez długi czas ich związek uznawany był za idealny. Dopiero kilka miesięcy temu pojawiły się głosy, że ich miłość powoli się wypala.

Oliwy do ognia dolały plotki o rzekomym romansie Bradleya z Lady Gagą, o którym huczały media na całym świecie.

Niestety, jak się okazuje, plotki o kryzysie w ich związku wcale nie były przesadzone.

Jak dowiedział się magazyn „People”, para naprawdę się rozstała. Z uwagi na dobro ich córki nie zamierzają opowiadać o tym w mediach.

Nie jest prawdą natomiast, że Irina wyprowadziła się wraz z małą Leą od Bradleya.

Para zdaje sobie sprawę, że dla dziewczynki rozstanie rodziców to dość trudna sprawa, dlatego chcą ją powoli oswajać z nową sytuacją.

Kto wie, może odpoczynek od związku dobrze im zrobi i za jakiś czas wrócą do siebie?


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Irinie

Irina Shayk, właściwie Irina Walerjewna Szajchlisłamowa, ros. Ирина Валерьевна Шайхлисламова (ur. 6 stycznia 1986 w Jemanżelinsku w Rosji) – rosyjska modelka.

Irina urodziła się w Jemanżelinsku (obwód czelabiński) w Rosji jako córka pianistki uczącej w przedszkolu i górnika. Jej ojciec był Tatarem[2], jej matka jest Rosjanką. Ma starszą siostrę, Tatjanę. Szajchlisłamowa rozpoczęła grę na fortepianie w wieku 6 lat. W wieku dziewięciu lat kontynuowała naukę w szkole muzycznej, uczyła się tam 7 lat. Grała na fortepianie i śpiewała w chórze. Jej ojciec zmarł z powodu powikłań zapalenia płuc, gdy miała 14 lat. Po ukończeniu szkoły średniej studiowała marketing. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Bradley’u

Bradley Charles Cooper[1][2][3] (ur. 5 stycznia 1975[4] w Filadelfii[5]) – amerykański aktor, reżyser i producent filmowy, także scenarzysta i kaskader, trzykrotnie nominowany do Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Urodził się w Filadelfii, w stanie Pensylwania jako syn Glorii (z domu Campano), która pracowała w lokalnej filii NBC[6], i Charlesa Johna Coopera (1939-2011)[7], maklera w Merrill Lynch Wealth Management[8]. Dorastał w pobliskich wspólnotach w stanie Pensylwania – Jenkintown i Rydal[9]. W 1997 ukończył z wyróżnieniem anglistykę na Uniwersytecie Georgetown[10]. Po przeprowadzce do Nowego Jorku, w 2000 roku otrzymał tytuł magistra sztuk pięknych w szkole aktorskiej Actors Studio Drama School uniwersytetu New School Univeristy [11]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 44 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *