Ilona Ostrowska na spacerze z nowym chłopakiem?


Ilona Ostrowska partnerIlona Ostrowska (41 l.) po rozwodzie z Jackiem Borcuchem jest szczęśliwa. U jej boku pojawił się nowy mężczyzna…
Sława, uroda i pieniądze nie uchroniły gwiazdy serialu „Ranczo” przed miłosnym zawodem. Jej mąż, reżyser Jacek Borcuch, z którym ma córkę Miłosławę (8 l.), zostawił ją dla córki Jana Frycza.
Aktorka bardzo to przeżyła, winę za zdradę wzięła jednak na siebie.
„To nie tak, że zostałam sama na czyjeś życzenie, raczej na własne. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie bronię go. On mi nic złego nie zrobił” – wyznała.
Ale gdy znów przeżyła zawód miłosny – reżyser Krzysztof Garbaczewski wybrał Monikę Brodkę – wiara aktorki w mężczyzn zmalała niemal do zera.
Nic więc dziwnego, że przez wiele miesięcy stroniła od nich. Ostatnio pojawiło się jednak światełko w tunelu! Fotoreporter „Twojego Imperium” spotkał Ilonę Ostrowską na spacerze po ulicach Warszawy z nowym mężczyzną. Sądząc po poprzednich wybrankach aktorki, pan z kucykiem na czubku głowy jest bardzo w jej typie.
Para od jakiegoś czasu jest nierozłączna. Czyżby maksyma „do trzech razy sztuka” miała się sprawdzić w życiu uczuciowym gwiazdy?
źródło: pomponik.pl
tagi: Patryk Stawiński, Pat
Kilka słów z Wikipedii o Ilonie
Ilona Ostrowska (ur. 25 maja 1974 w Szczecinie) – polska aktorka filmowa i teatralna.
Jest córką marynarza i gospodyni domowej. Na początku lat 90. występowała w awangardowym Teatrze „Performer” w Zamościu. W 1993 ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Wysokiem na Lubelszczyźnie, wcześniej uczęszczała do II Liceum im. Marii Konopnickiej w Zamościu. W 1998 ukończyła filię wrocławską krakowskiej PWST.
Pracowała we Wrocławiu w Teatrze Polskim i Teatrze K2. Od 2002 do 2011 była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Największą popularność wśród telewidzów przyniosła jej rola Lucy, Amerykanki polskiego pochodzenia w serialu TVP1 Ranczo[1].
Wiosną 2018 brała udział w trzecim sezonie programu TVN Agent – Gwiazdy[2], w którym wcieliła się w rolę tytułowego agenta. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org