Ilona Ostrowska i Patryk Stawiński planują ślub?


Ilona Ostrowska (47 l.) przeżywa aktualnie szczęśliwy etap w swoim życiu. Gwiazda serialu „Ranczo” zaręczyła się z muzykiem, a owocem ich związku jest 5-letni synek, Gustaw. Wygląda na to, że wesele pary zbliża się wielkimi krokami…
Ilona zdobyła serca widzów za sprawą roli Lucy w serialu „Ranczo”.
Była żoną reżysera i aktora, Jacka Borcucha, ale w 2012 roku małżeństwo rozwiodło się. Owocem ich związku jest córka, Miłosława.
Aktorka po rozwodzie spotykała się jeszcze z Krzysztofem Garbaczewskim.
Wszystko wskazuje na to, że Ilona rozpoczęła zupełnie nowy etap w swoim życiu. Obecnie spotyka się z muzykiem, Patrykiem Stawińskim.
Para zaręczyła się trzy lata temu, gdy aktorka zakończyła zdjęcia do programu „Agent – gwiazdy” w Azji. W 2016 roku przywitali na świecie synka, Gustawa.
Po rozwodzie Ilona deklarowała, że nie zamierza już wychodzić za mąż. Dochodzą nas jednak słuchy, że wesele zbliża się wielkimi krokami…

Chcą się pobrać zanim ich synek pójdzie do pierwszej klasy
zdradza informator tygodnika „Świat i Ludzie”.

Patryk Stawiński, znany pod pseudonimem Pat, to 46-letni muzyk, kompozytor, producent muzyczny i realizator dźwięku, związany z trójmiejską sceną muzyczną. Basista koncertuje między innymi z Natalią Przybysz, Marią Peszek, Barbarą Wrońską, Tomaszem Makowieckim czy zespołem Kobiety.
Pat jest współzałożycielem grupy Homosapiens, a także autorem projektu „Zalewski śpiewa Niemena”.
Ilona była niezwykle dumna, gdy partner po raz drugi odbierał Fryderyka! Jej wybranek pracuje aktualnie nad autorskim albumem, na którym mają znaleźć się piosenki dedykowane ukochanej…


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Ilonie
Ilona Ostrowska (ur. 25 maja 1974 w Szczecinie) – polska aktorka filmowa i teatralna.
Jest córką marynarza i gospodyni domowej. Na początku lat 90. występowała w awangardowym Teatrze „Performer” w Zamościu. W 1993 ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Wysokiem na Lubelszczyźnie, wcześniej uczęszczała do II Liceum im. Marii Konopnickiej w Zamościu. W 1998 ukończyła filię wrocławską krakowskiej PWST.
Pracowała we Wrocławiu w Teatrze Polskim i Teatrze K2. Od 2002 do 2011 była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Największą popularność wśród telewidzów przyniosła jej rola Lucy, Amerykanki polskiego pochodzenia w serialu TVP1 Ranczo[1].
Wiosną 2018 brała udział w trzecim sezonie programu TVN Agent – Gwiazdy[2], w którym wcieliła się w rolę tytułowego agenta. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz