Ilona Felicjańska zamieszkała z Andrzejem Rybkowskim


Na zdjęciu Felicjańska i Rybkowski
felicjanska-rybkowskiIlona Felicjańska (41 l.) dla dobra dzieci wprowadziła się do mieszkania, które zajmuje także jej były mąż Andrzej Rybkowski.

O problemach osobistych celebrytki zrobiło się głośno, gdy cztery lata temu spowodowała kolizję, będąc pod wpływem alkoholu.

Po zdarzeniu przyznała się do swojego uzależnienia od alkoholu, na jaw wyszły również jej kłopoty małżeńskie.

Wtedy też była zmuszona zostawić synów pod opieką męża.

Felicjańska nie została pozbawiona praw rodzicielskich, jednak głównym opiekunem chłopców pozostał ich ojciec.

„Zgodziłam się na jego warunki, bo nie byłam na tyle silna, by móc walczyć w sądzie. Ważniejsze było, aby wytrzeźwieć i być szczęśliwą matką.

Czasem, aby przestać pić, trzeba zmienić życie i podjąć trudne decyzje” – przypomina jej słowa tygodnik „Na żywo”.

Ilona jakiś czas później znalazła nową miłość i zamieszkała z ukochanym.

Teraz okazuje się, że znów wróciła do mieszkania, które zajmuje jej były mąż oraz dzieci!

Kontakty byłych partnerów ograniczają się jednak do niezbędnego minimum…

„Z ojcem dzieci mało się kontaktujemy. Wymieniamy tylko te zdania, które są niezbędne.

Moje mieszkanie jest piętrowe, więc jakoś udaje nam się mieszkać pod jednym dachem” – zdradziła „Na żywo”.

Tygodnik dowiedział się również, że byli małżonkowie już wkrótce spotkają się ponownie w sądzie!

„W grudniu czeka mnie sprawa. Mam nadzieję, że nie walka” – wyznała Felicjańska.

Co ciekawe, obecny partner celebrytki Yossarian Malewski doskonale rozumie jej sytuację i nie robi jej żadnych problemów.
źródło: pomponik.pl

Biografia Ilony

Ilona Felicjańska (ur. 30 maja 1973 w Łasku) – polska modelka, II wicemiss Polonia 1993, bizneswoman[2], pisarka. Założycielka i prezes Fundacji „Niezapominajka”.
Absolwentka ZSP nr 4 w Bełchatowie. W 1993 została II wicemiss Polonia, brała udział w konkursie Miss International 1994 w Japonii oraz była finalistką konkursu Elite Model Look. W 1994 zadebiutowała na wybiegu w kolekcji nieistniejącej już Mody Polskiej, podpisała też umowę z renomowaną warszawską agencją mody Model Plus. W latach 1994-1995 brała udział w pokazach pret-a-porter w Paryżu, była gwiazdą na wybiegach u Calvina Kleina, Pierre’a Cardina oraz Gotexu. W latach 1995-1996 współpracowała z berlińską agencją modelek Berlin Models, dzięki czemu wzięła udział w pokazach mody w Berlinie oraz w otwarciu filii agencji Berlin Models w Santiago[3]. W Polsce pojawiała się najczęściej na wybiegach u: Teresy Rosati, Anny Brodzińskiej, Joanny Klimas, Hexeline i Macieja Zienia[4]. Związała się także z reklamą: między innymi promowała kosmetyki Miss Sporty, mydło Palmolive i kremy Ireny Eris (1999-2000)[5]. W 2003 wzięła udział w kilkudziesięciu sesjach mody, między innymi do Urody, Pani i Wysokich Obcasów, oraz w pokazach Marielli Burani, Teresy Rosati, Diesel i La Copein. Związała się także kontraktem reklamowym z marką Hexeline oraz marką farmaceutyków Evelle. W 2005 została ambasadorką włoskiego domu mody MaxMara. W 2007 była ambasadorem marki Alfa Romeo.

Działalność charytatywna
W 2005 powstała firma „Felicjańska Media”, organizująca pokazy mody, imprezy artystyczne, sesje zdjęciowe. Zyski z imprez prezes firmy Ilona Felicjańska przekazywała na leczenie chorych dzieci.[potrzebne źródło] W 2007 założyła Fundację „Niezapominajka”. 28 grudnia 2007 Fundacja została wpisana do rejestru Organizacji Pożytku Publicznego. Celem Fundacji jest pomoc ofiarom wypadków losowych oraz osobom dotkniętym nieuleczalnymi i przewlekłymi chorobami. Za swoją działalność charytatywną i inspirowanie kobiet Felicjańska została nagrodzona nagrodą „ECCO Walk in Style”. W 2012 rozpoczęła kampanię społeczną skierowaną do kobiet – „Pamiętaj o samokontroli”[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Andrzeja

Andrzej Rybkowski – absolwent Politechnik Warszawskiej, karierę zaczynał w FSO na początku lat 80 – tych. Po pięciu latach założył własną firmę transportową, wreszcie został prezesem zarządu spółki Apexim SA, jednej z najbardziej znanych na owe czasy firmy informatycznej w Polsce.
To pozwoliło mu wejść na szczyty, dostał się na listę 100 najbogatszych Polaków magazynu Wprost. Zajął, w 2000 roku, 77. miejsce.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 81 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *