Ilona Felicjańska i Yossarian Malewski są po ślubie?


felicjanska-malewskiIlona Felicjańska ma za sobą nieudane małżeństwo z Andrzejem Rybkowskim.
Ponad rok temu znalazła jednak nową miłość.
Jej wybrankiem jest niejaki Yossarin Malewski, z którym pojawia się na imprezach.
W jej życiu zawodowym ostatnio sporo się działo – właśnie wydała swoją trzecią książkę, którą promuje podczas różnych wydarzeń.
Wygląda na to, że w życiu prywatnym również wydarzyło się coś ważnego!
Felicjańska od kilku dni pokazuje się z obrączką na palcu, czego wcześniej nie robiła!
Czyżby celebrytka wzięła ślub w tajemnicy?
Póki co nie odniosła się do tych informacji.
Rok temu w „Fakcie” stanowczo zaprzeczała jakoby kiedykolwiek jeszcze miała stanąć na ślubnym kobiercu.
„”Małżeństwo jest więzieniem. Nie zamierzam absolutnie zawierać związku małżeńskiego.
Myślę, że ślub i biały welon jest troszeczkę spełnieniem marzeń zagubionej dziewczynki, a ja już nie jestem zagubioną dziewczynką!” – mówiła wtedy.
Może jednak zmieniła zdanie?
źródło: pomponik.pl

Biografia Ilony

Ilona Felicjańska (ur. 30 maja 1973 w Łasku) – polska modelka, II wicemiss Polonia 1993, bizneswoman[2], pisarka. Założycielka i prezes Fundacji „Niezapominajka”.
Absolwentka ZSP nr 4 w Bełchatowie. W 1993 została II wicemiss Polonia, brała udział w konkursie Miss International 1994 w Japonii oraz była finalistką konkursu Elite Model Look. W 1994 zadebiutowała na wybiegu w kolekcji nieistniejącej już Mody Polskiej, podpisała też umowę z renomowaną warszawską agencją mody Model Plus. W latach 1994-1995 brała udział w pokazach pret-a-porter w Paryżu, była gwiazdą na wybiegach u Calvina Kleina, Pierre’a Cardina oraz Gotexu. W latach 1995-1996 współpracowała z berlińską agencją modelek Berlin Models, dzięki czemu wzięła udział w pokazach mody w Berlinie oraz w otwarciu filii agencji Berlin Models w Santiago[3]. W Polsce pojawiała się najczęściej na wybiegach u: Teresy Rosati, Anny Brodzińskiej, Joanny Klimas, Hexeline i Macieja Zienia[4]. Związała się także z reklamą: między innymi promowała kosmetyki Miss Sporty, mydło Palmolive i kremy Ireny Eris (1999-2000)[5]. W 2003 wzięła udział w kilkudziesięciu sesjach mody, między innymi do Urody, Pani i Wysokich Obcasów, oraz w pokazach Marielli Burani, Teresy Rosati, Diesel i La Copein. Związała się także kontraktem reklamowym z marką Hexeline oraz marką farmaceutyków Evelle. W 2005 została ambasadorką włoskiego domu mody MaxMara. W 2007 była ambasadorem marki Alfa Romeo.

Działalność charytatywna
W 2005 powstała firma „Felicjańska Media”, organizująca pokazy mody, imprezy artystyczne, sesje zdjęciowe. Zyski z imprez prezes firmy Ilona Felicjańska przekazywała na leczenie chorych dzieci.[potrzebne źródło] W 2007 założyła Fundację „Niezapominajka”. 28 grudnia 2007 Fundacja została wpisana do rejestru Organizacji Pożytku Publicznego. Celem Fundacji jest pomoc ofiarom wypadków losowych oraz osobom dotkniętym nieuleczalnymi i przewlekłymi chorobami. Za swoją działalność charytatywną i inspirowanie kobiet Felicjańska została nagrodzona nagrodą „ECCO Walk in Style”. W 2012 rozpoczęła kampanię społeczną skierowaną do kobiet – „Pamiętaj o samokontroli”[6].

Kampanie społeczne
„Pamiętaj o samokontroli”[7][8]
„Rosnę Zdrowo”[9]

Filmografia
2009: Miłość na wybiegu – obsada aktorska
2009: Planeta 51 – obsada
2000: Gunblast Vodka – obsada aktorska

Programy telewizyjne
Występowała w VIII edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem był Robert Kochanek, zajęła 10. miejsce. Jest też współautorką pierwszego polskiego talk-show na antenie Polsatu „Na każdy temat” (1994-1998).

Proces sądowy
29 czerwca 2010 została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Została też zobowiązana do zapłacenia grzywny w wysokości tysiąca złotych na rzecz Społecznego Komitetu Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz pozbawiona prawa jazdy na okres trzech lat[10]. W 2011 w programie Dzień Dobry TVN przyznała się do choroby alkoholowej[11].

Życie prywatne
Była żona Andrzeja Rybkowskiego i matka dwóch synów: Macieja (ur. 2001) oraz Adama (ur. 2002).

Działalność pisarska
23 stycznia 2013 r. ukazała się nakładem wydawnictwa Akurat debiutancka powieść Felicjańskiej – thriller erotyczny pt. „Wszystkie odcienie czerni”
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Yossariana

Yossarian Malewski (ur. 20.03.1975) kompozytor, muzyk. Lider nieistniejącego już zespołu rockowego Red Point. Gitarzysta (gitara elektryczna, akustyczna, klasyczna, gitara basowa), pianista i klarnecista.
Autor muzyki do motywu Izabeli Olejnik wystawiona w teatrze Stara Prochownia w Warszawie.
Kompozytor muzyki do piosenek wielu wokalistów, m.in. współpracował z Marika lub Iga Krefft , znana z roli w serialu „M jak Miłość” pojawia się w projektach z Yossariana jako Ofelia Daniels .
Autor muzyki do filmów: Zapach, Kakadu, Dziewczyny, Smierc Majora, Paryz-Warszawa, Korespondent Bryan, Zawod Aktor, Mennica, i inne.
Autor muzyki do pokazów mody – na przykład Natahsa Pavluchentko na Alta Roma lub dwóch zbiorów z Le Blakk i innych.
A także kompozytor muzyki do filmów mody: MIMA Torby , Le Blakk , Dawid Mazerski , Patryk Kryślak i inni.
Porusza się swobodnie w stylu muzyki eksperymentalnej, klasycznej i współczesnej muzyki klasycznej jazzowej. Do swojego pierwszego teledysku do utworu „Kołysanka” postanowił zaprosić Ilonę Felicjańską. Zagrała tam kobietę przeżywającą trzy stany – szczęścia, kłopotów i depresji, co dosyć dobrze wpasowuje się w sam życiorys gwiazdy. Malewski był zachwycony jej kreacją aktorską i zafascynowany profesjonalizmem, dystansem do siebie i poczuciem humoru Ilony.
źródło: yossarian.pl

(Odwiedzono 705 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *