Ilona Felicjańska i Paul Montana szykują się do ślubu


Ilona Felicjańska (44 l.) i jej ukochany zdecydowali, że wezmą ślub na wiosnę przyszłego roku. Oprócz tego chcą się także postarać o dziecko!

Felicjańska odnalazła szczęście w miłości. Jej ukochany to biznesmen Paul Montana, niegdyś związany z Karoliną Wajdą – córką Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy. Para rozstała się w 2004 roku.

Wygląda na to, że związek Paula z Iloną będzie trwalszy. A już na pewno jest na całkiem zaawansowanym etapie, bowiem zakochani zaręczyli się i planują ślub!

W „Super Expressie” celebrytka zdradziła, że data jest już wyznaczona! Ceremonia odbędzie się za osiem miesięcy.

„Taki mamy plan, że ślub i wesele na wiosnę, ale nic więcej nie powiem, może poza tym, że raczej nie w Polsce” – wyjawiła.

To nie jedyny poważny krok, na który zdecydowała się Felicjańska i jej narzeczony. Okazuje się, że planują także potomstwo. Mają już nawet wybrane imię dla dziecka.

„Do tego myślimy też o córeczce, Helence” – zdradza Ilona.

Przypomnijmy, że modelka ma już dwóch nastoletnich synów z pierwsza małżeństwa: Macieja i Adama.
źródło: pomponik.pl

Biografia Ilony

Ilona Felicjańska (ur. 30 maja 1973 w Łasku) – polska modelka, II wicemiss Polonia 1993, bizneswoman[1], pisarka. Założycielka i prezes Fundacji „Niezapominajka”[2].

W 1993 została II wicemiss Polonia, brała udział w konkursie Miss International 1994 w Japonii oraz była finalistką konkursu Elite Model Look. W 1994 zadebiutowała na wybiegu w kolekcji nieistniejącej już Mody Polskiej, podpisała też umowę z renomowaną warszawską agencją mody Model Plus. W latach 1994–1995 brała udział w pokazach pret-a-porter w Paryżu, gdzie na wybiegach prezentowała kolekcje Calvina Kleina i Pierre’a Cardina. W latach 1995–1996 współpracowała z berlińską agencją modelek Berlin Models, dzięki czemu wzięła udział w pokazach mody w Berlinie oraz w otwarciu filii agencji Berlin Models w Santiago[3]. W Polsce pojawiała się najczęściej na wybiegach u: Teresy Rosati, Anny Brodzińskiej, Joanny Klimas, Hexeline i Macieja Zienia[4]. Związała się także z reklamą: między innymi promowała kosmetyki Miss Sporty, mydło Palmolive i kremy Ireny Eris (1999–2000)[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 22 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *