Hubert Urbański i Amelia Wala są parą?


hubert-urbanski-dziewczynaHubert Urbański z byłą żoną Julią Chmielnik razem na salonach?! Takie odnieśliśmy wrażenie, gdy zobaczyliśmy prezentera z partnerką na premierze Cirque Du Soleil. Dopiero po chwili okazało się, że to zupełnie inna, choć łudząco podobna do Julii kobieta.

Urbański chętnie pozował z tajemniczą brunetką na ściance. Wyglądali na bardzo szczęśliwych, ciągle się uśmiechali i przytulali. Dowiedzieliśmy się, że partnerka prezentera to 22 letnia modelka Amelia Wala. Towarzyszka Huberta miała na sobie bordową, przylegającą do ciała sukienkę, która podkreślała jej idealną figurę. Widać było, że jest sporo młodsza od Urbańskiego.

Myślicie, że Hubert już podniósł się po rozwodzie, za który winą całkowicie obarczył Chmielnik? Z nową wybranką uda mu się stworzyć udaną relację?
źródło: nocoty.pl

Jak uważacie, pasują do siebie?

Biografia Huberta

Hubert Kirył Urbański (ur. 23 marca 1966 w Warszawie) – polski aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny.
Uczęszczał do warszawskiego XIX L.O. im. Powstańców Warszawy, po ukończeniu którego przez rok studiował filologię indyjską na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Orientalistyki). Później podjął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Studia te przerwał w 1994.

Od 1994 do 1995 pracował w Radiu ZET. Następnie przeniósł się do Radia Kolor, gdzie pracował do 1998. Przez rok pracował w Radiu Tok FM. Pracę w telewizji rozpoczął od prowadzenia programu Antena w TVP. Następnie w Polsacie prowadził teleturniej Piramida. Od 1999 do 2010 pracował w stacji TVN, gdzie był gospodarzem: reality show Jestem, jaki jestem, widowiska rozrywkowego Dla ciebie wszystko, reality show Wyprawa Robinson, show Taniec z gwiazdami (przy pierwszej edycji wspólnie z Magdą Mołek, w kolejnych czterech partnerowała mu Katarzyna Skrzynecka) oraz teleturnieju Milionerzy. W latach 2011-2012 pracował w TVP2 gdzie prowadził show Bitwa na głosy i The Voice of Poland. Wiosną 2012 był również prowadzącym Pytanie na śniadanie.

Jego ojcem jest Jerzy Urbański, matką (pochodząca z Bułgarii) Ałła Lekarska[1]. Drugie imię – Kirył – otrzymał po dziadku Bułgarze. Dwukrotnie żonaty. Ma dwie córki – Mariannę (ur. 1990) i Krystynę (ur. 1994) – z pierwszego małżeństwa oraz dwie córki – Stefanię (ur. 2009) i Danutę (ur. 2011) – z małżeństwa z Julią Chmielnik[2]. 9 października 2013 dostał rozwód z Julią Chmielnik oraz wywalczył, że może spotykać się z córkami co drugie popołudnie[3].

Filmografia
1996: Bar Atlantic jako spiker (głos)
2000-2001: Miasteczko jako on sam (prowadzący Milionerów)
2002: Król przedmieścia jako on sam (głos)
2002-2003: Kasia i Tomek jako doradca podatkowy Kasi i Tomka
2004: Vinci jako prowadzący licytację, będącą punktem kluczowym rozwoju fabuły filmu (scenę z jego udziałem reżyser usunął w montażu, jest ona do obejrzenia w wydaniu DVD)
2011: Czas honoru jako pułkownik Mieczysław Skotnicki

Reklama
Od maja 2007 do grudnia 2010 Hubert Urbański był twarzą kampanii reklamowych Banku Millennium.

Nagrody
2000: Wiktor w kategorii odkrycie telewizyjne roku.
2000: nagroda czasopisma Elle w kategorii odkrycie roku.
2000: Telekamera w plebiscycie czytelników (kategoria teleturnieje i gry).
2001: Telekamera w plebiscycie czytelników (kategoria teleturnieje i gry).
2006: 6. miejsce na liście najbardziej popularnych gwiazd polskiego show-biznesu – ranking miesięcznika Forbes.
2006: Złote Dzioby Radia WAWA w kategorii Wydarzenia Roku.
2006: 2. miejsce wraz z Katarzyną Skrzynecką w plebiscycie Telekamery w kategorii Rozrywka.
2007 roku, w tym samym plebiscycie, wspólnie z Katarzyną Skrzynecką zajął trzecie miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 181 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *