Henry Cavill ma nową dziewczynę


Henry CavillHenry Cavill (32 l.) zapewnia, że jego dziewczyna jest w pełni dojrzała.
O brytyjskim aktorze robi się coraz głośniej!
Już wkrótce będziemy mogli podziwiać go na dużym ekranie w filmie „Batman vs Superman”, w którym wcieli się w rolę tytułowego Supermana, czyli Clarka Kenta.
Gwiazdor już teraz udziela wielu wywiadów, a media interesują się także jego życiem prywatnym.
Okazuje się, że Cavill, który w przeszłości był związany m.in. z Kaley Cuoco (30 l.) czy Paris Hilton (35 l.) obecnie jest w związku z nastolatką!
Jego dziewczyna, która skończyła dopiero 19 lat, ponoć jednak jest dojrzała jak na swój wiek.
Pomimo tego aktor przyznał, że choć wiele osób przekonuje, iż różnica wieku między partnerami nie gra żadnej roli, to nie zawsze musi to być prawda.
„Niektórzy twierdzą, że wiek to tylko liczba. Często jednak mówią to na wyrost. Moim zdaniem to jest dobry wskaźnik tego, jak dorosły i dojrzały jest człowiek” – zdradził w rozmowie z magazynem „Elle”.
„W naszym przypadku wszystko układa się znakomicie” – powiedział o związku z 13 lat młodszą dziewczyną.
źródło: pomponik.pl
Biografia Henry’ego
Henry William Dalgliesh Cavill (ur. 5 maja 1983 w Jersey) – brytyjski aktor filmowy i telewizyjny.
Jest jednym z pięciu synów. Po ukończeniu St. Michael’s Preparatory School w Jersey, podjął naukę w szkole okrętowej Stowe School w Buckingham, gdzie występował w szkolnych przedstawienniu Sen nocy letniej Williama Shakespeare’a i musicalu Grease.
Debiutował na ekranie w filmie Laguna (2001) u boku Joe Mantegny, Emmanuelle Seigner i Charles’a Aznavoura. Rok potem zagrał Alberta Mondego w ekranizacji powieści Aleksandra Dumasa Hrabia Monte Christo (The Count of Monte Cristo, 2002) z udziałem Jamesa Caviezela, Guya Pearce’a i Richarda Harrisa, pojawił się w jednym z odcinków serialu BBC Inspektor Lynley Mysteries (The Inspector Lynley Mysteries, 2002) oraz dramacie telewizyjnym Do widzenia panie Chips (Goodbye, Mr. Chips, 2002). W kinowej adaptacji klasycznej baśni Czerwony Kapturek (Red Riding Hood, 2004) z Debi Mazar i Joeya Fatone z boysbandu ‚N Sync zagrał postać myśliwego. W serialu BBC/HBO Dynastia Tudorów (The Tudors, 2007-2008) z Jonathanem Rhysem Meyersem wystąpił jako książę Suffolk Charles Brandon.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)