Henry Cavill i Tara King rozstali się


Cavill i KingHenry Cavill (33 l.) i Tara King (19 l.) nie są już parą!
Związki par, które dzieli spora różnica wieku, w Hollywood są w zasadzie na porządku dziennym. Rzadko kiedy jednak trzydziestokilkuletni gwiazdor wiąże się z nastolatką!
Henry, którego można oglądać na dużym ekranie w roli Clarka Kenta – Supermena, przez ostatnie kilka miesięcy związany był ze studentką Tarą King.
Jak donoszą zagraniczne media, ich związek właśnie się rozpadł! Ponoć to aktor zakończył związek, kiedy zorientował się, że dziewczyna jednak jest dla niego za młoda. „Poprosił ją, żeby zostali przyjaciółmi” – twierdzi źródło „The Sun”.
Cavill nadal więcej będzie musiał szukać. Przypomnijmy, że wcześniej próbował szczęścia m.in. z Kaley Cuoco oraz Paris Hilton.
źródło: pomponik.pl
Biografia Henry’ego
Henry William Dalgliesh Cavill (ur. 5 maja 1983 w Jersey) – brytyjski aktor filmowy i telewizyjny.
Jest jednym z pięciu synów. Po ukończeniu St. Michael’s Preparatory School w Jersey, podjął naukę w szkole okrętowej Stowe School w Buckingham, gdzie występował w szkolnych przedstawienniu Sen nocy letniej Williama Shakespeare’a i musicalu Grease.
Debiutował na ekranie w filmie Laguna (2001) u boku Joe Mantegny, Emmanuelle Seigner i Charles’a Aznavoura. Rok potem zagrał Alberta Mondego w ekranizacji powieści Aleksandra Dumasa Hrabia Monte Christo (The Count of Monte Cristo, 2002) z udziałem Jamesa Caviezela, Guya Pearce’a i Richarda Harrisa, pojawił się w jednym z odcinków serialu BBC Inspektor Lynley Mysteries (The Inspector Lynley Mysteries, 2002) oraz dramacie telewizyjnym Do widzenia panie Chips (Goodbye, Mr. Chips, 2002). W kinowej adaptacji klasycznej baśni Czerwony Kapturek (Red Riding Hood, 2004) z Debi Mazar i Joeya Fatone z boysbandu ‚N Sync zagrał postać myśliwego. W serialu BBC/HBO Dynastia Tudorów (The Tudors, 2007-2008) z Jonathanem Rhysem Meyersem wystąpił jako książę Suffolk Charles Brandon.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz