Heidi Klum i Vito Schnabel są razem


klum-schnabelPod koniec stycznia amerykańskie media doniosły o końcu trwającego ponad rok związku Heidi Klum i jej byłego ochroniarza, Martina Kristena. Okazuje się jednak, że piękna modelka długo nie cierpiała z powodu złamanego serca, bo już znalazła pocieszenie w ramionach kogoś nowego!

Jak donosi „Us Magazine”, 40-letnia Klum spotyka się z młodszym o 13 lat dilerem dzieł sztuki Vito Schnabelem, który niedawno związany był z… Demi Moore!

Paparazzi przyłapali parę, jak opuszczała jeden z modnych nocnych klubów w Los Angeles. Modelka doskonale bawiła się ze swoim młodszym partnerem, o czym świadczą słowa świadków, przytoczone przez tabloid:

– Spędzili prawie całą noc na parkiecie i byli nierozłączni – zdradził „Us” jeden z bywalców klubu, w którym bawiła się para. – Całowali się niemalże całą noc i to jasne, że łączy ich bardzo gorące uczucie.

Cóż, miejmy nadzieję, że ten związek okaże się dla Heidi bardziej szczęśliwy od poprzednich.
źródło: gala.pl

Biografia Heidi

Heidi Samuel[2][3], bardziej znana jako Heidi Klum (ur. 1 czerwca 1973 w Bergisch Gladbach w Niemczech) – niemiecka modelka.
Karierę rozpoczęła mając 18 lat. W 1992 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn Petra. Początkowo robiła karierę w Paryżu, później przeniosła się do USA i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam bierze udział w pokazach znanej firmy bieliźniarskiej Victoria’s Secret obok takich modelek jak Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen. W roku 2002 wypuściła na rynek pierwszą serię kosmetyków i perfum oraz wzięła udział w sesji do kalendarza Pirelli 2003. Jej pierwszym mężem był Ric Pipino; rozwiodła się z nim w listopadzie 2002 roku. Drugim mężem był piosenkarz Seal, wcześniej związany z Tyrą Banks, bliską koleżanką Klum – ślub odbył się 10 maja 2005 roku na plaży w Meksyku. Ma dwóch synów – Henry’ego urodzonego 12 września 2005 roku, Johana urodzonego 22 listopada 2006 roku, córkę Leni z Flavio Briatore, która urodziła się 4 maja 2004 roku oraz córeczkę Lou Sulolę urodzoną 9 października 2009. Spotykała się z wokalistą Red Hot Chili Peppers – Anthonym Kiedisem. W styczniu 2012 roku, modelka oraz jej mąż, Seal ogłosili separację po 6 latach małżeństwa, Heidi wystąpiła o rozwód.

Heidi reklamowała produkty Chanel, jej sesje zdjęciowe można było znaleźć w takich magazynach jak Elle, Vogue, Marie Claire, Glamour. Jest także aktorką. W 2006 roku założyła własny program telewizyjny o nazwie „Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum”. W marcu 2007 i 2011 roku pojawiły się następne edycje tego programu.

Aktorstwo i modeling
Heidi Klum jest obecnie gospodynią amerykańskiego programu „Project Runaway” filmowanego w Nowej Szkole Projektowania „Parsons”. Heidi była twarzą okładek takich magazynów jak Vogue, Elle czy Marie Claire. Stała się szerzej rozpoznawana dzięki pojawieniu się na okładce ilustrowanej publikacji sportowych stroi kąpielowych oraz dzięki współpracy z agencją modelek Victoria Secret jako jeden z „Aniołków”. Klum była gospodynią pokazów mody Victoria Secret w 2002, 2006, 2007 oraz w 2009 roku. 1 października 2010 roku w New York Post została opublikowana wzmianka o tym jakoby Heidi Klum zakończyła swoją współpracę z Victoria Secret, co zostało później potwierdzone przez samą Klum.

Modelka stała się inspiracją dla Joanne Gair i „użyczyła” swojego ciała w tzw. „body painting works” w kilku edycjach od 1997 do 2010. Klum napisała później wstęp do książki Gair „Body Painting. Masterpieces” na temat malowania na ludzkim ciele.

Poza modelingiem, Klum pojawiła się w kilku programach i serialach telewizyjnych, między innymi w Spin City, Sex and the City, Yes, Dear czy How I Met Your Mother. Heidi zagrała również rozdrażnioną stylistkę fryzur w filmie Blow Dry, olbrzymkę w filmie Ella Enchanted oraz Ursulę Andress w The Life and Death Petera Sellersa. Klum pojawiła się epizodycznie również w Diabeł ubiera się u Prady oraz Perfect Stranger.

Inne przedsięwzięcia, w których Heidi brała udział to taniec oraz gry wideo. Została przedstawiona w grze Wszystko albo Nic o Jamesie Bondzie z 2006 roku jako czarny charakter Dr Katya Nadanova. Klum pojawiła się również w kilku wideoklipach, między innymi u Jamiroquai’ego w Love Foolosophy z albumu „A Funk Odyssey”, u Kelis w Young Fresh n’ New oraz w drugim wideoklipie jej męża, Seala Secret ( Seal 6: Commitment, 2010). Videoklip z mężem przedstawia nagą parę w łóżku, co miało być pomysłem samej Klum.

W lipcu 2007 roku, Forbes przyznał Klum 3 pozycję na liście Najbogatszych Supermodelek Świata ( jej majątek wynosił wówczas 8 milionów dolarów). W 2008 roku, Forbes oszacował dochody Klum na 18 milionów dolarów przyznając jej tym samym 1 pozycję na liście. Heidi Klum wystąpiła w kilku reklamach Volkswagena oraz McDonalda w niemieckiej telewizji.

Projektowanie i inne przedsięwzięcia finansowe
Klum zaprojektowała serię ubrań (w tym jedną dla mężczyzn), przedstawioną w niemieckim katalogu wysyłkowym dla panów „Otto”. Ponadto zaprojektowała obuwie dla „Birkenstock”, biżuterię dla „Mouawad”, serię ubrań dla Jordache oraz stroje kąpielowe, które ukazały się w 2002 roku w wydaniu „Ilustrowanych Strojów Sportowych”. Była jedną z projektantek bielizny damskiej „The Body” dla Victoria Secret. Jej seria biżuterii dla „Mouawad” debiutowała później w telezakupach QVC we wrześniu 2006 roku, gdzie 14 spośród 16 styli zasugerowanych przed modelkę zostało wyprzedanych w ciągu 36 minut. Seria ubrań dla Jordane została wprowadzona w kwietniu 2008.

Klum ma także dwa gatunki perfum swojego imienia: „Heidi Klum” oraz „Me”. Zaprojektowała makijaż dla Victoria Secret jako część ich „Bardzo Seksownej Kolekcji Makijażu” zatytułowanej „The Heidi Klum Collection”. Klum jest również zaangażowana w rozwój imiennika kwiatów róży o nazwie „Heidi Klum”, które są dostępne w Niemczech.

W 2009 roku, Klum została oficjalną ambasadorką lalki Barbie w 50 rocznicę jej produkcji. Powstała również lalka Barbie na wzór modelki. W czerwcu 2010 roku Heidi wraz z mężem oznajmili, że będą robić reality show o nich samych zatytułowany „Love’s Divine” (taką samą nazwę nosi piosenka jej męża, Seala).

W styczniu 2010 roku, Klum wprowadziła 2 linie ubrań dla kobiet w ciąży: „Lavish by Heidi Klum in the Pod” oraz „Loved by Heidi Klum for Motherhood Maternity”. Klum powiedziała: „Doświadczyłam wyzwań modowych podczas moich 4 ciąż i połączyłam moje doświadczenia na temat tego co się nosi w kontekście stylu, komfortu oraz praktyczności i tak powstała ta seria ubrań”.

W październiku 2010 roku, Klum, wraz z „New Balance”, HKNB, wprowadziła serię modnych ubrań sportowych dla pań dostępnych na Amazon.com. Modelka jest „Real Celebrity” na stronie internetowej Stardoll, gdzie ma ona serię wirtualnej biżuterii oraz kolekcji ubrań nazwanych Jordache. Użytkownicy mogą udać się pod adres Heidi oraz wirtualnie przeprowadzić z nią wywiad, wysłać zaproszenie albo ubrać lalkę na wzór Heidi.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Vito

Vito Schnabel (ur. 27 lipca 1986) jest niezależnym kuratorem i marszandem z siedzibą w Nowym Jorku. On jest synem artysty i filmowca Julian Schnabel i jego pierwszej żony, Jacqueline. [ 1 ] Schnabel reprezentuje wyłącznie szereg ważnych współczesnych artystów, w tym Fundacji Bruce’a High Quality , Laurie Anderson , Vahakn Arslanian, René Ricard i Theo Rosenblum. Był także przedstawicielem Terence Koh i Ron Gorchov , a on pracował z Leo Gąbina.
Schnabel kuratorem swój pierwszy koncert grupy w wieku 16 lat w magazynie 10.000 stóp kwadratowych. Następnie zorganizowano retrospektywę prac artysty Ron Gorchov, który popadł w zapomnienie, ale ożywił karierę Gorchov i doprowadził do wystawy w MoMA PS1 . [ 2 ]
W 2010 Schnabel wyprodukowała pierwszy Brucennial [ 3 ] we współpracy z Fundacją High Quality Bruce, co zbiegło się z Whitney Biennale . Wystawa mieszać pracy młodych, up-and-coming artystów (w tym studentów studiów artystycznych) z uznanymi artystami, których prace odbywają się w stałych zbiorów Muzeum Sztuki Nowoczesnej , w Whitney Museum of American Art , w Muzeum Guggenheima , a Metropolitan Museum of Art . Pierwszy Brucennial znalazły się dzieła ponad 300 artystów, niektórzy krytycy chwalili przedstawienie jako bardziej atrakcyjne niż w roku Whitney Biennale samego. Schnabel wyprodukował drugi Brucennial w 2012, pokazując prace ponad 400 artystów, w tym znanych postaci, takich jak Jean-Michel Basquiat , Damien Hirst i Cindy Sherman . [ 4 ]
Schnabel unika stałą przestrzeń galerii, a nie jego praktyki kuratorskiej jest dopasowanie pracy artystów do unikalnych ustawień targowych dostosowanych. [ 5 ] On wystawił pokazy w tradycyjnych galeriach sztuki, takich jak Galerie Bruno Bischofberger w Zurychu, w Szwajcarii i Sztuki Współczesnej w Berlinie, w Niemczech, w polu Long Island, [ 6 ] oraz w klasztornego ogrodu w Wenecji, we Włoszech, podczas Biennale w Wenecji . [ 7 ] znaczące wystawy Schnabel byli m.in. ambitny pokaz malarstwa artysta Terence Koh zatytułowany „Kwiaty dla Baudelaire „na fotograf Richard Avedon byłego studio 's, [ 8 ] i pokaz malarstwa performerka Laurie Anderson w West Village. [ 9 ] Gdy dom aukcyjny Sotheby otworzyła przestrzeń galerii w ich siedzibie w Nowym Jorku, Schnabel kuratorem pierwszy oficjalny pokazać. Sukcesy 2011 wystawa w Sotheby S2 została zatytułowana „These Days” i zawiera prace Dan Colen, Fundacji High Quality Bruce, Terence Koh i David Benjamin Sherry. [ 10 ] Na początku 2013 roku Schnabel kuratorem wystawy w Acquavella Galerie , dobrze siedziby instytucji sztuki świat na Manhattanie, dzielnicy Upper East Side. [ 11 ] pokazują, „Białe Zbrodnie kołnierz,” featured prace nowojorskich artystów Rita Ackermann, Tauba Auerbach, Stefan Bondell, Joe Bradley, Fundacji Bruce’a High Quality Dan Colen, Rashid Johnson , Josh Smith.
Wiosną 2013 Schnabel przedstawione ekspansywną wystawa zbiorowa Kurator David Rimanelli, krytyka sztuki, który pisze dla Artforum . Prawo DSM-V , pokaż zbiegły się z publikacją piątej edycji American Psychiatric Association 's Podręcznika diagnostycznego i statystycznego zaburzeń psychicznych . To ciekawe prace artystów z połowy XX wieku do dnia dzisiejszego, w tym Picassa i Warhola , Piero Manzoni i Daniel Buren , obok Cecily Brown , Bjarne MELGAARD ​​i George’a Condo , jak i przybyszów Borna Sammak i Jesse Edwards . Wystawa odbyła się w zabytkowym Farley Poczty budynku, New York City punkt orientacyjny. Zaprojektowane przez Stanforda Białej i zbudowany w 1912 roku, zajmuje dwa bloki pełna miasta za Madison Square Garden i jest miejscem przyszłego Daniel Patrick Moynihan stacji , dodatek do Pennsylvania Station . Artyści z pracy w serialu obejmował również Jean-Michel Basquiat , Nancy Barton, Stefan Bondell, Carol Bove , Joe Bradley , z Fundacji High Quality Bruce , Francesco Clemente , Dan Colen , Ron Gorchov , Mark Grotjahn Alex Izrael, Sergej Jensen, Rashid Johnson , Terence Koh , Harmony Korine , Sean Landers , Hanna Liden, Nate Lowman , McDermott i McGough Adam McEwen, Theo Rosenblum, David Salle , Julian Schnabel , Josh Smith , Dash śnieg , Betty Tompkins i Oscar Tuazon.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *