Heidi Klum i Simon Cowell są razem?


Klum i CowellPrzyjaźń, czy kochanie? Najnowsze zdjęcia Heidi Klum i Simona Cowella dają do myślenia. A jeszcze kilka dni temu prasa łączyła ją z kimś zupełnie innym!

Na gali MTV VMA 2016 Klum wymieniała czułości z innym przyjacielem z amerykańskiego „Mam talent”, Nickiem Cannonem. W sieci od razu zawrzało od plotek o domniemanym romansie pary, która ponoć bardzo zbliżyła się do siebie w czasie kręcenia programu.

Tymczasem na najnowszych zdjęciach, pochodzących z planu, Heidi czule obcałowuje kogoś zupełnie innego. Tym razem w jej szczupłe ramiona wpadł kolega z jury, Simon Cowell. Para celebrytów na ściance zachowywała się niemal jak zakochani nastolatkowie, a modelka zostawiła na twarzy Simona czerwone odciski swoich ust.

Trudno powiedzieć, czy uściski Heidi z kolegami to sposób produkcji na podgrzanie atmosfery wokół show, czy seksowna Niemka jest po prostu bardzo wylewna. A może próbuje odwrócić uwagę od zażyłości z Nickiem, pozując publicznie z Cowellem? Jedno jest pewne – jeśli to forma promocji, to skuteczna – trudno przejść obojętnie obok tych zdjęć!
źródło: gwiazdy.wp.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Heidi

Heidi Samuel[2][3], bardziej znana jako Heidi Klum (ur. 1 czerwca 1973 w Bergisch Gladbach w Niemczech) – niemiecka modelka.

Karierę rozpoczęła mając 18 lat. W 1992 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn Petra. Początkowo robiła karierę w Paryżu, później przeniosła się do USA i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam brała udział w pokazach znanej firmy bieliźniarskiej Victoria’s Secret obok takich modelek jak Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen. W roku 2002 wypuściła na rynek pierwszą serię kosmetyków i perfum oraz wzięła udział w sesji do kalendarza Pirelli 2003. Jej pierwszym mężem był Ric Pipino; rozwiodła się z nim w listopadzie 2002 roku. Drugim mężem był piosenkarz Seal, wcześniej związany z Tyrą Banks, bliską koleżanką Klum – ślub odbył się 10 maja 2005 roku na plaży w Meksyku. Ma dwóch synów – Henry’ego urodzonego 12 września 2005 roku, Johana urodzonego 22 listopada 2006 roku, córkę Leni z Flavio Briatore, która urodziła się 4 maja 2004 roku oraz córeczkę Lou Sulolę urodzoną 9 października 2009. Spotykała się z wokalistą Red Hot Chili Peppers – Anthonym Kiedisem. W styczniu 2012 roku, modelka oraz jej mąż, Seal ogłosili separację po 6 latach małżeństwa, Heidi wystąpiła o rozwód.

Heidi reklamowała produkty Chanel, jej sesje zdjęciowe można było znaleźć w takich magazynach jak Elle, Vogue, Marie Claire, Glamour. Jest także aktorką. W 2006 roku założyła własny program telewizyjny o nazwie „Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum”. W marcu 2007 i 2011 roku pojawiły się następne edycje tego programu.

Heidi Klum jest obecnie gospodynią amerykańskiego programu „Project Runaway” filmowanego w Nowej Szkole Projektowania „Parsons”. Heidi była twarzą okładek takich magazynów jak Vogue, Elle czy Marie Claire. Stała się szerzej rozpoznawana dzięki pojawieniu się na okładce ilustrowanej publikacji sportowych stroi kąpielowych oraz dzięki współpracy z agencją modelek Victoria Secret jako jeden z „Aniołków”. Klum była gospodynią pokazów mody Victoria Secret w 2002, 2006, 2007 oraz w 2009 roku. 1 października 2010 roku w New York Post została opublikowana wzmianka o tym jakoby Heidi Klum zakończyła swoją współpracę z Victoria Secret, co zostało później potwierdzone przez samą Klum.

Modelka stała się inspiracją dla Joanne Gair i „użyczyła” swojego ciała w tzw. „body painting works” w kilku edycjach od 1997 do 2010. Klum napisała później wstęp do książki Gair „Body Painting. Masterpieces” na temat malowania na ludzkim ciele.

Poza modelingiem, Klum pojawiła się w kilku programach i serialach telewizyjnych, między innymi w Spin City, Sex and the City, Yes, Dear czy How I Met Your Mother. Heidi zagrała również rozdrażnioną stylistkę fryzur w filmie Blow Dry, olbrzymkę w filmie Ella Enchanted oraz Ursulę Andress w The Life and Death Petera Sellersa. Klum pojawiła się epizodycznie również w Diabeł ubiera się u Prady oraz Perfect Stranger.

Inne przedsięwzięcia, w których Heidi brała udział to taniec oraz gry wideo. Została przedstawiona w grze Wszystko albo Nic o Jamesie Bondzie z 2006 roku jako czarny charakter Dr Katya Nadanova. Klum pojawiła się również w kilku wideoklipach, między innymi u Jamiroquai’ego w Love Foolosophy z albumu „A Funk Odyssey”, u Kelis w Young Fresh n’ New oraz w drugim wideoklipie jej męża, Seala Secret ( Seal 6: Commitment, 2010). Videoklip z mężem przedstawia nagą parę w łóżku, co miało być pomysłem samej Klum.

W lipcu 2007 roku, Forbes przyznał Klum 3 pozycję na liście Najbogatszych Supermodelek Świata ( jej majątek wynosił wówczas 8 milionów dolarów). W 2008 roku, Forbes oszacował dochody Klum na 18 milionów dolarów przyznając jej tym samym 1 pozycję na liście. Heidi Klum wystąpiła w kilku reklamach Volkswagena oraz McDonalda w niemieckiej telewizji.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Simona

Simon Phillip Cowell (ur. 7 października 1959 w Brighton, East Sussex) – angielski łowca talentów i producent telewizyjny, znany jako juror w programach: Pop Idol, American Idol, Britain’s Got Talent, America`s Got Talent oraz w Brytyjskim i Amerykańskim X Factor. Jest również właścicielem firmy telewizyjnej i wydawnictwa muzycznego Syco. Stoi także za sukcesem brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction[1], brytyjskiego zespołu Bars and Melody oraz amerykańskiego girlsbandu Fifth Harmony.

Cowell urodził się w Brighton we Wschodnim Sussex, a dorastał w Elstree w Hertfordshire. Ojciec, Eric Philip Cowell, był sprzedawcą nieruchomości, ale działał również w branży muzycznej. Matka, Julie Brett, była baletnicą. Dziadkowie ze strony ojca, Joseph Cowell i Esther Malinsky, byli angielskimi Żydami, a dziadkowie ze strony matki – Szkotami. W wywiadzie udzielonym TVN zdradził, że ma polskie korzenie. Babcia od strony ojca (Esther Malinsky) pochodziła z Polski[2]. Ma starszego brata Nicholasa oraz dwóch braci przyrodnich: Tony’ego i Michaela (najstarszy z rodzeństwa). W lipcu 2013 roku Andrew Silverman złożył pozew o rozwód z Lauren Silverman ogłaszając publicznie, że jego żona ma romans z Simonem Cowellem. Dwa tygodnie później podano do wiadomości publicznej, że Cowell i jego nowa partnerka Lauren Silverman spodziewają się dziecka. W sierpniu ta informacja została potwierdzona. 14 lutego 2014 roku Simon Cowell i Lauren zostali rodzicami chłopca o imieniu Eric. Jest to pierwszy potomek Cowella, za to drugi Silverman (ma syna, którego ojcem jest Andrew Silverman).

Cowell uczęszczał, tak jak jego brat, do szkoły Dover College, ale opuścił ją wcześniej, żeby ukończyć ostatnią klasę dwuletniego liceum. Podejmował się różnych prac, ale nie układało mu się ze względu na konflikty z kolegami i szefami, dopóki jego ojciec, który był kierownikiem dużego studia nagraniowego EMI Music Publishing, nie znalazł mu pracy na poczcie.

Jako juror programów rozrywkowych znany jest z krytycznych komentarzy popisów uczestników występujących na scenie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 409 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *