Heidi Klum i Martin Kirsten rozstali się


klum-kristenGdy Heidi Klum rozstała się z Sealem, niemal automatycznie związała się ze swoim ochroniarzem, Martinem Kirstenem. Ponoć nawet to on był jednym z powodów rozwodu byłej modelki i piosenkarza. Para była widywana często w parku czy na spacerach z dziećmi Klum i wyglądała na szczęśliwą.
Co więcej, niedawno krążyły nawet pogłoski o tym, że Klum i Kirsten zostaną rodzicami. Jak się jednak okazuje, w rzeczywistości para nie mogła się ze sobą dogadać i według doniesień magazynu „People” właśnie się rozstała! Jak zdradza jednak informator gazety, Heidi Klum i Martin Kristen pozostają ze sobą w przyjaźni.
Ponadto, jak donosi gazeta, Heidi Klum rozstała się ze swoim partnerem również na gruncie zawodowym.
źródło: gala.pl
Tagi: [semantic_tags]
Wideo – Heidi Klum i Martin Kirsten

Biografia Heidi
Heidi Samuel[2][3], bardziej znana jako Heidi Klum (ur. 1 czerwca 1973 w Bergisch Gladbach w Niemczech) – niemiecka modelka.
Karierę rozpoczęła mając 18 lat. W 1992 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn Petra. Początkowo robiła karierę w Paryżu, później przeniosła się do USA i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam bierze udział w pokazach znanej firmy bieliźniarskiej Victoria’s Secret obok takich modelek jak Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen. W roku 2002 wypuściła na rynek pierwszą serię kosmetyków i perfum oraz wzięła udział w sesji do kalendarza Pirelli 2003. Jej pierwszym mężem był Ric Pipino; rozwiodła się z nim w listopadzie 2002 roku. Drugim mężem był piosenkarz Seal, wcześniej związany z Tyrą Banks, bliską koleżanką Klum – ślub odbył się 10 maja 2005 roku na plaży w Meksyku. Ma dwóch synów – Henry’ego urodzonego 12 września 2005 roku, Johana urodzonego 22 listopada 2006 roku, córkę Leni z Flavio Briatore, która urodziła się 4 maja 2004 roku oraz córeczkę Lou Sulolę urodzoną 9 października 2009. Spotykała się z wokalistą Red Hot Chili Peppers – Anthonym Kiedisem. W styczniu 2012 roku, modelka oraz jej mąż, Seal ogłosili separację po 6 latach małżeństwa, Heidi wystąpiła o rozwód.
Heidi reklamowała produkty Chanel, jej sesje zdjęciowe można było znaleźć w takich magazynach jak Elle, Vogue, Marie Claire, Glamour. Jest także aktorką. W 2006 roku założyła własny program telewizyjny o nazwie „Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum”. W marcu 2007 i 2011 roku pojawiły się następne edycje tego programu.
Aktorstwo i modeling
Heidi Klum jest obecnie gospodynią amerykańskiego programu „Project Runaway” filmowanego w Nowej Szkole Projektowania „Parsons”. Heidi była twarzą okładek takich magazynów jak Vogue, Elle czy Marie Claire. Stała się szerzej rozpoznawana dzięki pojawieniu się na okładce ilustrowanej publikacji sportowych stroi kąpielowych oraz dzięki współpracy z agencją modelek Victoria Secret jako jeden z „Aniołków”. Klum była gospodynią pokazów mody Victoria Secret w 2002, 2006, 2007 oraz w 2009 roku. 1 października 2010 roku w New York Post została opublikowana wzmianka o tym jakoby Heidi Klum zakończyła swoją współpracę z Victoria Secret, co zostało później potwierdzone przez samą Klum.
Modelka stała się inspiracją dla Joanne Gair i „użyczyła” swojego ciała w tzw. „body painting works” w kilku edycjach od 1997 do 2010. Klum napisała później wstęp do książki Gair „Body Painting. Masterpieces” na temat malowania na ludzkim ciele.
Poza modelingiem, Klum pojawiła się w kilku programach i serialach telewizyjnych, między innymi w Spin City, Sex and the City, Yes, Dear czy How I Met Your Mother. Heidi zagrała również rozdrażnioną stylistkę fryzur w filmie Blow Dry, olbrzymkę w filmie Ella Enchanted oraz Ursulę Andress w The Life and Death Petera Sellersa. Klum pojawiła się epizodycznie również w Diabeł ubiera się u Prady oraz Perfect Stranger.
Inne przedsięwzięcia, w których Heidi brała udział to taniec oraz gry wideo. Została przedstawiona w grze Wszystko albo Nic o Jamesie Bondzie z 2006 roku jako czarny charakter Dr Katya Nadanova. Klum pojawiła się również w kilku wideoklipach, między innymi u Jamiroquai’ego w Love Foolosophy z albumu „A Funk Odyssey”, u Kelis w Young Fresh n’ New oraz w drugim wideoklipie jej męża, Seala Secret ( Seal 6: Commitment, 2010). Videoklip z mężem przedstawia nagą parę w łóżku, co miało być pomysłem samej Klum.
W lipcu 2007 roku, Forbes przyznał Klum 3 pozycję na liście Najbogatszych Supermodelek Świata ( jej majątek wynosił wówczas 8 milionów dolarów). W 2008 roku, Forbes oszacował dochody Klum na 18 milionów dolarów przyznając jej tym samym 1 pozycję na liście. Heidi Klum wystąpiła w kilku reklamach Volkswagena oraz McDonalda w niemieckiej telewizji.
Projektowanie i inne przedsięwzięcia finansowe
Klum zaprojektowała serię ubrań (w tym jedną dla mężczyzn), przedstawioną w niemieckim katalogu wysyłkowym dla panów „Otto”. Ponadto zaprojektowała obuwie dla „Birkenstock”, biżuterię dla „Mouawad”, serię ubrań dla Jordache oraz stroje kąpielowe, które ukazały się w 2002 roku w wydaniu „Ilustrowanych Strojów Sportowych”. Była jedną z projektantek bielizny damskiej „The Body” dla Victoria Secret. Jej seria biżuterii dla „Mouawad” debiutowała później w telezakupach QVC we wrześniu 2006 roku, gdzie 14 spośród 16 styli zasugerowanych przed modelkę zostało wyprzedanych w ciągu 36 minut. Seria ubrań dla Jordane została wprowadzona w kwietniu 2008.
Klum ma także dwa gatunki perfum swojego imienia: „Heidi Klum” oraz „Me”. Zaprojektowała makijaż dla Victoria Secret jako część ich „Bardzo Seksownej Kolekcji Makijażu” zatytułowanej „The Heidi Klum Collection”. Klum jest również zaangażowana w rozwój imiennika kwiatów róży o nazwie „Heidi Klum”, które są dostępne w Niemczech.
W 2009 roku, Klum została oficjalną ambasadorką lalki Barbie w 50 rocznicę jej produkcji. Powstała również lalka Barbie na wzór modelki. W czerwcu 2010 roku Heidi wraz z mężem oznajmili, że będą robić reality show o nich samych zatytułowany „Love’s Divine” (taką samą nazwę nosi piosenka jej męża, Seala).
W styczniu 2010 roku, Klum wprowadziła 2 linie ubrań dla kobiet w ciąży: „Lavish by Heidi Klum in the Pod” oraz „Loved by Heidi Klum for Motherhood Maternity”. Klum powiedziała: „Doświadczyłam wyzwań modowych podczas moich 4 ciąż i połączyłam moje doświadczenia na temat tego co się nosi w kontekście stylu, komfortu oraz praktyczności i tak powstała ta seria ubrań”.
W październiku 2010 roku, Klum, wraz z „New Balance”, HKNB, wprowadziła serię modnych ubrań sportowych dla pań dostępnych na Amazon.com. Modelka jest „Real Celebrity” na stronie internetowej Stardoll, gdzie ma ona serię wirtualnej biżuterii oraz kolekcji ubrań nazwanych Jordache. Użytkownicy mogą udać się pod adres Heidi oraz wirtualnie przeprowadzić z nią wywiad, wysłać zaproszenie albo ubrać lalkę na wzór Heidi.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)