Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko wybrali się w daleką podróż


Spotkali się jako dojrzali ludzie, każde z bagażem doświadczeń. Mieli się pobrać, ale ona odwołała ceremonię. I bez ślubu są ze sobą szczęśliwi…
Oboje uwielbiają podróże. Na motorze przejechali już całą Europę. Ale aby uczcić dwunastą rocznicę związku Hanna Śleszyńska (57 l.) i jej partner – biznesmen Jacek Brzosko (51 l.) – postanowili wybrać się naprawdę daleko. Polecieli do Argentyny, by podziwiać niesamowitą przyrodę tego kraju. Przede wszystkim chcieli zobaczyć z bliska lodowce w Patagonii. Wiedzieli, że aby nacieszyć oczy tym cudem natury, najlepiej wybrać się na wyprawę przed świtem.
Zarówno aktorka, jak i jej ukochany nie należą jednak do śpiochów. – Już tak mam, że muszę być w ruchu, nie siedzieć na leżaku,a oglądać, zwiedzać i smakować. Denerwuje mnie leżenie na słońcu. Uwielbiam podziwiać krajobrazy i zachwycać się nimi. Nigdy nie rezygnuję z próbowania lokalnych przysmaków. Tak też było tutaj – powiedziała w rozmowie z „Na żywo” gwiazda. – To był prywatny wyjazd, chcieliśmy ten czas spędzić razem, we dwoje, odpocząć i nacieszyć się sobą – wyznała.
Znajomość Hanny i Jacka trwa od 2005 r. Gdy się spotkali, oboje mieli już za sobą poważne związki, dzieci. Ona już dawno rozwiodła się z aktorem Wojciechem Magnuskim, potem przez kilkanaście lat była partnerką Piotra Gąsowskiego. Rozstanie z tym ostatnim przypłaciła depresją. Skoncentrowała się na wychowywaniu dwóch synów, nie szukała nowego uczucia. – Szansa na znalezienie partnera w moim wieku jest prawie taka sama, jak zobaczenie pingwina w bikini. Samotny mężczyzna po czterdziestce to albo mnich, albo idiota – mówiła w monodramie „Kobieta jaskiniowa”. Jej zapatrywania były podobne.
Strzała amora trafiła ją na basenie… Ona przyszła tam z synem Kubą, Jacek z Maksem. Wymiana SMS-ów, a potem spotkania upewniły oboje, że chcą iść razem przez życie. W 2010 r. blisko już było do ślubu, ale Hanna nieoczekiwanie odwołała uroczystość. Po krótkim rozstaniu para wróciła jednak do siebie. – Postanowiliśmy dać sobie szansę. Wciąż z Jackiem spotykamy się i próbujemy zawalczyć o siebie – mówiła aktorka w jednym z wywiadów.
Po turbulencjach w związku na szczęście nie ma już śladu, ale o ślubie z Jackiem aktorka już nie myśli. – Sama nie jestem siebie pewna. Nie mogę przewidzieć, co będzie za 10 czy 20 lat. Raz byłam mężatką, to niewiele zmienia. Papier niczego nie załatwia – twierdzi gwiazda. Dojrzały związek cieszy oboje. Pod wpływem ukochanego, zapalonego motocyklisty, cztery lata temu Hanna zrobiła prawo jazdy na motor. – Mam uprawnienia, potrafię, ale lepiej się czuję w roli pasażera – dodaje w rozmowie z nami.
Wyprawa do Argentyny zapewne jeszcze bardziej zbliży zakochanych. Aktorka cieszy się, że może poznawać świat z kimś tak wyjątkowym jak Jacek. Zresztą u jego boku nawet codzienność staje się świętem. – Cieszymy się razem z pięknej pogody, wspólnej kawy, z każdej wspólnie przeżytej chwili – zapewnia aktorka. Dodaje, że oboje nie ustają w staraniach, by ich miłość nie spowszedniała. – Pracujmy nad naszym związkiem, pielęgnujmy go! Nie koncentrujemy się tylko na sobie – zdradza gwiazda. Jej znajomi są przekonani, że z Jackiem będzie świętować jeszcze niejeden jubileusz.
źródło: pomponik.pl
Biografia Hani
Hanna Śleszyńska (ur. 11 kwietnia 1959 w Warszawie) – polska aktorka teatralna, filmowa i kabaretowa, wykonawczyni piosenki aktorskiej.
W 1982 ukończyła studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Na scenie zadebiutowała w Niebie zawiedzionych Bertolta Brechta w reż. Leny Szurmiej, na deskach Teatru Ateneum. Występowała w teatrach warszawskich: Komedia (1982–1990, 2002, 2006), Za Daleki (1989), Nowym (1990–1994), Rampa (1995–1997), Dramatycznym (1996–1998), Syrena (2005).
Szerokiej publiczności dała się poznać jako członek grupy „Tercet czyli Kwartet”, którą tworzy z wraz z Robertem Rozmusem, Piotrem Gąsowskim i Wojtkiem Kaletą. Telewidzom może być znana jako siostra Eugenia Basen z serialu Daleko od noszy. Inną charakterystyczną rolą aktorki jest postać gosposi Jadzi w serialu Rodzina zastępcza.
W 2005 była uczestniczką programu Taniec z gwiazdami. Odpadła w trzecim odcinku, zajmując dziewiąte miejsce. Jej partnerem był Michał Szuba.
Jest jedną z bohaterek książki Odnaleźć dobro Marzanny Graff, w której w formie pamiętników opowiada o swoim spotkaniu z dobrem.
Życie prywatne
Była związana z Piotrem Gąsowskim. Para rozstała się po kilkunastu latach związku, mają syna Jakuba (ur. 1995). Z małżeństwa z Wojciechem Magnuskim Śleszyńska ma też syna Mikołaja (ur. 1985). Obecnie jest związana z Jackiem Brzoską.
Dubbing
2008: Wyprawa na Księżyc 3D − Nadia
2005: Kurczak Mały – Luśka
2004: Iniemamocni – Malina
2004: RRRrrrr!!! – żona wodza
Nagrody i odznaczenia
1991 – I miejsce w XII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej
2009 – nagroda w kategorii: aktorka komediowa na X Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz