Halle Berry i Olivier Martinez rozwodzą się


berry-martinezA jednak to prawda. Pogłoski o tym, że w małżeństwie francusko-amerykańskiej pary nie dzieje się najlepiej krążyły już od jakiegoś czasu, ale para konsekwentnie zamykała usta plotkom pokazując się jako szczęśliwa rodzina wspólnie z ich synkiem, dwuletnim Maceo.
Jednak jak się okazuje, Halle Berry wniosła pozew o rozwód juz jakiś czas temu pod fałszywym nazwiskiem – wystąpiła w dokumentach jako Hal Maria, syna nazwała Mac Martin a męża Olivier Martin.
We wspólnym oświadczeniu para napisała: „Z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o rozwodzie. Pozostajemy w miłości i szacunku oraz wspólnie skupiamy się na tym, co jest najlepsze dla naszego syna. Życzymy sobie nawzajem szczęścia i mamy nadzieję, że uszanujecie prywatność naszą i naszych dzieci w tym trudnym okresie”, podał serwis TMZ.com.
Ostatnio widziano parę razem w połowie października w Los Angeles. Jednak Halle i Olivier kłócili się dużo w ostatnim czasie, między innymi o styczniowy incydent na lotnisku w Los Angeles, gdy Martinez uderzył pracownika lotniska Ronaldo Owensa fotelikiem samochodowym. Podczas wydarzenia obecna była Halle i ich syn, dlatego teraz para stoi przed procesem o 5 mln dolarów odszkodowania za ten atak.
Serwis podaje, że zdaniem przyjaciół Berry i Martineza, para różni się osobowościami, są po prostu różnymi ludźmi. – Olivier jest typem macho – mówi osoba z otoczenia pary. Halle i Olivier pobrali się we Francji w lipcu 2013 roku, a poznali trzy lata wcześniej na planie filmowym.
To kolejne, trzecie już, nieudane małżeństwo aktorki. Halle ma też 7-letnią córkę ze związku z modelem Gabrielem Aubry, z którym nie wzięła ślubu.
źródło: plejada.pl