Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozstali się


Mlynkova WronkaHalina Mlynkova (43 l.) w końcu przerwała milczenie. Takich słów jednak mało kto się spodziewał…
Kilka tygodni temu do mediów trafiła informacja, że Halina odeszła od męża i wróciła do Polski.
Gwiazda nabrała jednak wody w usta i nie chciała niczego komentować. Zrobił to za nią Leszek, który nagrał wymowną piosenkę o rozstaniu.
„Miało być super, bo fajnie mieć wszystko, karierę, willę, może jeszcze dziecko. Cały czas uśmiech, pozy, makijaże, po co ci flesze? W końcu już kojarzę. Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel” – śpiewał były już mąż Haliny.
W końcu piosenkarka postanowiła jednak przerwać milczenie. Zrobiła to podczas rozmowy z Agatą Młynarską na jej Instagramie.
Dziennikarka zapytała ją wprost, jak się czuje po powrocie do Polski.
„Ja jestem bardzo dobra w trudnych sytuacjach. Działam bardzo szybko, bardzo sprawnie i zorganizowanie. Nie stoję w miejscu, nie płaczę, nie obgryzam paznokci ze strachu. Natychmiast działam” – zaczęła tajemniczo Halina.
Potem Halina wyjawiła to…
Piosenkarka nie chciała się wdawać w szczegóły, ale nie omieszkała zasugerować, że jej mąż musiał zrobić coś naprawdę poważnego, czego nie mogła wybaczyć.
„Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy.
Bardzo długo walczę. Dlatego jeżeli jest taka sytuacja, to naprawdę musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego, bo ja nie odchodzę sama, odchodzę z dzieckiem.
A to jest wielka odpowiedzialność, jak sama wiesz. Synowie, dzieci są przyjaciółmi, ale trzeba je chronić, bo one też w tym biorą udział” – wyznała.
Młynarska ciągnęła ją jednak za język dalej. Zapytała Halinę, czy bardzo „poturbowana” wyszła z tego małżeństwa.
„Bardzo. Ale trzeba żyć dalej. Ja mam dla kogo żyć” – dodała wymownie na koniec.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Halinie
Halina Mlynkova (cz. Halina Mlynková; ur. 22 czerwca 1977 w Nawsiu) – polska piosenkarka i autorka tekstów i muzyki, prezenterka telewizyjna i aktorka pochodząca z Zaolzia.
W latach 1998–2003 wokalistka zespołu Brathanki, z którym wydała dwa albumy studyjne: Ano! (2000)[1] i Patataj (2001)[2]. Z zespołem wypromowała przeboje „Czerwone korale”, „Gdzie ten, który powie mi”, „Siebie dam po ślubie” i „W kinie, w Lublinie – kochaj mnie”. Za sprzedaż pierwszego albumu zdobyli czterokrotnie platynową płytę[3], za drugi album otrzymali Fryderyka za album roku etno/folk[4]. Od 2003 artystka solowa, wydała trzy albumy studyjne: Etnoteka (2011)[5], Po drugiej stronie lustra (2013)[6] i Życia mi mało (2016)[7]. Drugi album promowała singlem „Ostatni raz”, z którym zwyciężyła w konkursie „SuperPremier” podczas LI Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[8].
Poza działalnością muzyczną, była konferansjerką kilku edycji Gorolskiego Święta, a także występowała jako uczestniczka, trenerka, jurorka bądź prowadząca w wielu telewizyjnych programach rozrywkowych oraz zagrała w spektaklach teatralnych Życie jest sceną i Édith i Marlene[9].
Urodziła się w Nawsiu w części Śląska Cieszyńskiego, znajdującej się w granicach Republiki Czeskiej. Jest córką Anny i Władysława Młynka, polskiego działacza społecznego na Zaolziu, m.in. prezesa Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego[10]. Ma brata[11]. Mając sześć lat, rozpoczęła naukę na fortepianie[12].
Ukończyła liceum medyczne w Cieszynie. Studiowała etnografię na Uniwersytecie Jagiellońskim[13]. Na trzecim roku studiów rozpoczęła naukę w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej[14]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz