Halejcio nie jest gotowa na ślub z Barańskim


halejcio baranskiOstatnio w mediach coraz częściej pojawiają się plotki na temat rychłych zaręczyn i ślubu Klaudii Halejcio i Tomasza Barańskiego. Para spotyka się ze sobą już od ponad roku, jednak dopiero od niedawna zaczęła chętniej pokazywać się wspólnie na salonach i mówić o swoim związku.

W nowym wywiadzie Halejcio przyznała, że jej związek z tancerzem bardzo się ostatnio rozwinął, a para stała się sobie jeszcze bliższa. Gwiazdka wie też, że Barańskiemu trudno byłoby zaskoczyć ją ewentualnymi zaręczynami!

– Fajnie by było, gdyby był to zaskakujący moment. Chociaż on wie, że ja dosyć mocno stąpam po ziemi i mówię, że trzeba na to czasu. Ja bardzo długo się przekonuję, dopiero ten ostatni czas pokazał, że jesteśmy dla siebie tak bardzo ważni i jest tak wspaniałą osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Jeśli to się pojawi, to będzie super – powiedziała w rozmowie z „Party” Klaudia.

Czy to oznacza, że aktorka jest już gotowa na zamążpójście?

– Nie wiem, czy to jest dobry moment. Wiem, że się bardzo kochamy, jesteśmy dla siebie ważni, ale z tym ślubem to jeszcze trochę – powiedziała Halejcio.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 10 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)