Gwen Stefani i Gavin Rossdale rozwodzą sie


Stefani-RossdalePiosenkarka złożyła już pozew w sądzie.

Kolejne niespodziewane rozstanie za oceanem. Po Jennifer Garner i Benie Afflecku, decyzję o końcu małżeństwa podjęła Gwen Stefani. Wokalistka rozwodzi się po 13 latach z Gavinem Rossdalem, z którym ma trójkę dzieci.

W poniedziałek wieczorem para oficjalnie potwierdziła spekulacje mediów.

Doszliśmy do wspólnej decyzji, że nie będziemy już partnerami w małżeństwie. Pozostajemy partnerami w rodzicielstwie i zobowiązujemy się wspólnie wychowywać naszych trzech synów w szczęśliwym i zdrowym środowisku. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym czasie – powiedzieli w rozmowie z „US Weekly”.

Gwen i Gavin mają 9-letniego Kingstona, 6-letniego Zumę i 1,5-rocznego Apollo.

Jeszcze w marcu 2015 roku Stefani wypowiadała się o swoim małżeństwie w samych superlatywach.

To cud, że przez tyle lat idziemy przez życie razem. Gavin jest w tej chwili w krótkiej trasie koncertowej. Codziennie rano dostaję od niego najsłodsze wiadomości. Myślę, że to, co utrzymuje relacje to fakt, że obie strony mogą być sobą i zachować własną indywidualność – mówiła.

Na razie nieznane są przyczyny rozstania.
źródło: gwiazdy.wp.pl

Biografia Gwen

Gwen Stefani, właściwie Gwen Renée Stefani (ur. 3 października 1969 w Fullerton, w Kalifornii[1]) – amerykańska piosenkarka solowa oraz wokalistka zespołu rockowego No Doubt.

Stefani zaczęła odnosić międzynarodowe sukcesy w zespole No Doubt, wraz z ukazaniem się w 1995 albumu pt. Tragic Kingdom. W 2004 wykorzystując przerwę w No Doubt rozpoczęła karierę solową płytą Love. Angel. Music. Baby., której produkcją zajęli się m.in. André 3000 i Linda Perry.

W 2004 Stefani zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję ubrań L.A.M.B (skrót tytułu jej albumu Love. Angel. Music. Baby.).

Również w 2004 pojawiła się na srebrnym ekranie w filmie Martina Scorsese Aviator. Wcieliła się w rolę Jean Harlow. Pod koniec 2006 Gwen wydała drugi solowy album pt. The Sweet Escape, który promował pierwszy singel „Wind It Up”.

W 2014 roku ma pojawić się jej trzeci solowy album. Pierwszym singlem z tego albumu jest piosenka „Baby Don’t Lie”[2]. Drugim singlem z tego album jest piosenka ” Spark the Fire ” .

Od 2014 roku zastępuje w The Voice Christinę Aguilerę[potrzebne źródło].

Życie prywatne
Gwen Stefani, córka Dennisa i Patti Stefani. Ma dwóch braci: Todda i Erica, oraz siostrę – Jill. Jej mężem (od 14 września 2002) jest Gavin Rossdale. Wcześniej spotykała się z Tonym Kanalem, basistą grupy No Doubt. Ma 3 synów: Kingstona Jamesa McGregora (ur. 26 maja 2006), Zumę Nestę Rocka (ur. 21 sierpnia 2008) i Apollo Bowie Flynna (ur. 1 marca 2014).

Filmografia
2004: Aviator – Jean Harlow
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Gawina

Gavin McGregor Rossdale[2] (ur. 30 października 1965 w Kilburn w Londynie[2]) – brytyjski muzyk i wokalista, a także aktor pochodzenia żydowskiego[3]. Gavin Rossdale znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole muzyki rockowej Bush w którym śpiewa i gra na gitarze. W latach 2004-2006 współtworzył grupę Institute.

Od 14 września 2002 mąż piosenkarki Gwen Stefani, z którą ma synów Kingstona Jamesa McGregora, Zumę Nesta Rocka i Apollo Bowie Flynna[2]. Ma także córkę Daisy pochodzącą z krótkotrwałego związku z brytyjską piosenkarką Pearl Lowe. W 2006 roku Rossdale został sklasyfikowany na 75. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader[4].

W 2010 roku muzyk wystąpił gościnnie na płycie formacji Apocalyptica pt. 7th Symphony[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 23 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)