Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat – profil pary


Krychowiak i Jaunat
Grzegorz Krychowiak (ur. 29 stycznia 1990 w Gryficach) – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w rosyjskim klubie Lokomotiw Moskwa. Reprezentant Polski.
źródło: Wikipedia
Celia Jaunat pochodzi z Francji. Zajmuje się modelingiem oraz prowadzeniem social mediów. Jest wielką pasjonatką mody. Na Instagramie regularnie pokazuje swoje stylizacje oraz reklamuje różne marki.
źródło: radiozet.pl

Początek związku

Grzegorz i Celia poznali się przypadkiem, gdy modelka miała 19 lat, a piłkarz 21. Francuzka studiowała wtedy zarządzanie i marketing i była na praktykach w salonie firmy z luksusowym wyposażeniem do łazienek w Bordeaux, jej rodzinnym mieście. Grzegorz przyszedł tam kupić kafelki. „…Podszedł do mnie, powiedział po francusku: 'Bonjour mademoiselle…’. Ogromnie spodobał mi się jego akcent. Uwiódł mnie tym, jak mówi. I swoim uśmiechem” – wspominała modelka w wywiadzie dla magazynu Viva!”.
sport.onet.pl

Zaręczyny

Grzegorz poprosił Celie o rękę podczas wakacji na Bora-Bora w 2017 roku. „Zarezerwował malutką wysepkę, gdzie specjalnie dla nas przygotowano kolację, byliśmy tylko we dwoje. (…) Wszędzie rozsypane płatki róż, a ja niczego się nie domyślałam. Pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano, wyjął pierścionek z brylantem i się oświadczył” – wspominała Francuzka.
sport.onet.pl

Ślub

Grzegorz i Celia wzięli ślub w Wigilię w 2019 roku. Świeżo upieczeni małżonkowie już 24 grudnia pokazali zdjęcie z dnia ślubu na swoich oficjalnych profilach na Instagramie. Ceremonia zaślubin najprawdopodobniej miała miejsce w słonecznej Australii, gdzie para przebywała od połowy grudnia.
źródło: gala.pl

Wspólne dzieci

Nie znaleźliśmy w necie informacji czy para ma wspólne dziecko/dzieci.

Dodaj komentarz