Grzegorz Hyży i jego żona: miłość kwitnie


Popielewicz HyzyDługo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży poznali się w 2014 roku. Choć oboje mieli za sobą poważne związki, nie bali się ponownie zaangażować. Jak twierdza ich najbliżsi, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Poznajcie historię ich miłości.
Podobno Popielewicz i Hyży poznali się na jednej z zamkniętych imprez, którą prowadziła dziennikarka. Chodzi o jeden z koncertów Top Trendy w Sopocie, podczas którego Grzegorz startował w konkursie o Bursztynowego Słowika. Po kilku dniach Agnieszka została zaproszona na koncert wokalisty.
Parze udało się przez długi czas unikać medialnego szumu, dzięki czemu ich związek mógł rozwijać się naturalnym tempem. Pierwsze oficjalne wyjście para zaliczyła podczas ślubu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Zaledwie trzy miesiące później para zaręczyła się i rozpoczęła planowanie ślubu.
Choć o swoim związku nie mówili za wiele, to jednak z dala od medialnego zgiełku para przygotowywała się do uroczystości. Popielewicz i Hyży wzięli ślub 17 lipca 2015 roku w Pałacu Senatorskim w Rzymie. Parze prawie do samego końca udało się utrzymać swój ślub w tajemnicy, jednemu z tygodników udało się jednak opublikować zdjęcia pary. Ceremonia odbyła się w gronie najbliższych.
Uroczystość miała charakter bardzo osobisty i prywatny (w gronie najbliższej rodziny). Z tego powodu też nie przekazywaliśmy i nie zamierzamy przekazywać szeroko rozumianej prasie informacji oraz zdjęć z nią związanych – napisała wówczas Agnieszka na swoim Facebooku.
Dziś zakochani są razem od dwóch lat, a ich zdjęcia w mediach społecznościowych są wyjątkowo romantyczne.
źródło: gala.pl
Biografia Grzegorza
Grzegorz Hyży (ur. 27 maja 1987 w Gnieźnie) – polski wokalista, finalista trzeciej edycji programu X Factor, założyciel i lider zespołu Grzegorz Hyży & Band.
Pochodzi ze skromnej, muzykalnej rodziny. Jego dziadek grał na akordeonie, wujek nauczył go gry na gitarze, a ciotka – na dudach. Ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie. Przez 10 lat trenował capoeirę, otrzymał stopień instruktorski w tej dziedzinie[1].
Hyży rozpoczął swoją karierę muzyczną pod koniec sierpnia 2010 roku, kiedy to po jednym z koncertów jam session w Poznaniu wraz ze znajomymi założył zespół BrytFunky[2]. Grupa rozpadła się po roku współpracy[1], a wokalista został założycielem i liderem formacji Grzegorz Hyży & Band[3]. W jej skład weszli muzycy, grający na co dzień w takich grupach, jak Lans Vegas czy Whiskey River: gitarzysta Maciej Jałowski, klawiszowiec Kuba Wilczek, perkusista Damian Krawczyk i basista Grzegorz Nowak.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Agnieszki
Agnieszka Hyży, z domu Popielewicz (ur. 19 marca 1985 w Mysłowicach) – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i była modelka.
Popielewicz urodziła się w Mysłowicach w 1985 roku jako jedyne dziecko Tomasza i Hanny Popielewiczów[1][2][3]. Wychowywała się w Katowicach, gdzie uczęszczała do liceum i rozpoczęła studia[4]. Później przeniosła się na Uniwersytet Warszawski, gdzie ukończyła socjologię[5].
W 2004 roku związała się z Marcinem Mroczkiem, którego poznała na planie programu Ciao Darwin[6]. Para rozstała się w 2008 roku[7]. 6 sierpnia 2011 w Białej Rawskiej wzięła ślub z Mikołajem Witem[8]. 1 lutego 2013 przyszła na świat ich córka Marta[9]. Małżeństwo prezenterki zakończyło się rozwodem w grudniu 2014[10][11]. 17 lipca 2015 w Rzymie zawarła związek małżeński z Grzegorzem Hyżym[12][13].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz