Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski rozstali się?


​Grażyna Szapołowska (63 l.) i Eryk Stępniewski (67 l.) rozstali się? Wygląda na to, że nie! Para pojawiła się bowiem razem na jednej z imprez. Kim zatem był tajemniczy mężczyzna, który ostatnio towarzyszył aktorce podczas spaceru po plaży?

Niedawno „Życie na gorąco” opublikowało fotki Szapołowskiej w towarzystwie pewnego mężczyzny. Przechadzali się po plaży w Juracie, trzymając się za ręce.

„Na dłuższą chwilę przysiedli na plaży w jednej z tamtejszych restauracji. Delektując się kieliszkiem zimnego szampana, rozmawiali, śmiali się. Widać było, że doskonale się dogadują. Potem ruszyli na przechadzkę brzegiem morza. Trzymali się za ręce, czasem obejmowali. Po spacerze wrócili do apartamentu aktorki” – relacjonował tygodnik.

Aktorka w swoim stylu wyjaśniła, że chwycili się za dłonie i się obejmowali, bo towarzyszący im pies mocno ją pociągnął. Zdradziła też, że mężczyzna u jej boku to pisarz i reżyser, Andrzej Bart (66 l.).

Później na swoim profilu na Facebooku opublikowała fotki, na których widzimy, jak wraz z artystą raczą się szampanem.

Wygląda więc na to, że Bart to jej dobry przyjaciel, a partner aktorki – Stępniewski – nie ma się o co martwić i o kryzysie w ich związku nie może być mowy.

Potwierdzają to najnowsze zdjęcia. Grażyna i Eryk przyszli bowiem razem na premierę filmu. Co prawda, jak wynika ze zdjęć, za ręce trzymali się tylko przez chwilę, ale to pewnie tylko dlatego, że nie było w pobliżu ciągnącego psa, przez którego aktorka mogłaby stracić równowagę.
źródło: pomponik.pl

Biografia Grażyny

Grażyna Szapołowska (ur. 19 września 1953 w Bydgoszczy) – polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, w latach 1977–1984 i 2004–2011 aktorka Teatru Narodowego w Warszawie.

Po maturze przez dwa lata grała we Wrocławskim Teatrze Pantomimy, w 1977 ukończyła warszawską PWST, w latach 1977-1984 występowała w stołecznym Teatrze Narodowym (m.in. rola księżniczki w Śnie srebrnym Salomei Juliusza Słowackiego).

Jeszcze w czasie studiów grywała epizodyczne role w serialach telewizyjnych (m.in. w Czterdziestolatku i w Lalce). Jej debiutem na wielkim ekranie była rola Jagody w polsko-jugosłowiańskim dramacie psychologicznym Zapach ziemi (1977). Wybitną i odważną rolę lesbijki Livii (u boku nagrodzonej w Cannes Jadwigi Jankowskiej-Cieślak) zagrała w 1982 w węgierskim filmie Egymásra nézve (Inne spojrzenie). W tym samym roku zagrała obok Jana Nowickiego w Wielkim Szu. Przełom w jej karierze nastąpił jednak w 1983, wraz z występem w popularnej komedii muzycznej Lata dwudzieste… lata trzydzieste… Janusza Rzeszewskiego.

W latach 80. ograniczyła występy w teatrze i skupiła się na pracy w filmie. Współpracowała wówczas z Krzysztofem Kieślowskim, co zaowocowało rolami w Bez końca (1984) oraz Krótkim filmie o miłości (1988). Za kreację w tym ostatnim filmie otrzymała nagrodę Srebrnego Hugo na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Chicago, została też laureatką nagrody za najlepszą rolę kobiecą na 13. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 90 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *