Gigi Hadid i Zayn Malik rozstali się


Hadid i MalikGigi Hadid (21 l.) i Zayn Malik (23 l.) nie wytrzymali ze sobą zbyt długo…
Kiedy pod koniec ubiegłego roku paparazzi wytropili, że modelka oraz muzyk spotykają się ze sobą, media od razu okrzyknęły ich jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Sami zainteresowani przestali w końcu ukrywać swoje uczucie i zaczęli pojawiać się razem na ściankach.

Jeszcze niedawno wydawało się, że są w sobie tak zakochani, że nie mogą bez siebie żyć. Niestety, okazuje się, że podzielili los wielu innych par Hollywood. Jak donoszą zagraniczne media, Hadid i Malik nie są już razem!

Źródło „E!News” przekonuje jednak, że niewykluczone, iż za chwilę się zejdą. „To prawda, nie są już parą, ale wcale się nie zdziwię, jeśli za kilka tygodni okaże się, że znów są razem” – powiedziała portalowi znajoma pary.

Ponoć Gigi bardzo przeżywa rozstanie i brakuje jej codziennego kontaktu z Zyanem. Modelka powinna chyba jednak przemyśleć, czy faktycznie chce być z kimś znanym. Przed Malikiem była związana z muzykiem Joe Jonasem i ich miłość także nie przetrwała próby czasu…
źródło: pomponik.pl

Biografia Zayna

Zain Javadd „Zayn” Malik – urodził się 12 stycznia 1993 roku w Bradford. Jest on brytyjskim wokalistą. Jest byłym członkiem brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction. Wzrost: 1,75 m.

Biografia Gigi

Jelena Noura „Gigi” Hadid (/hɑːˈdiːd/; urodziła się 23 kwietnia 1995) to amerykańska modelka i osobowość telewizyjna. Została uznana za jedną z 12 debiutantów w Sports Illustrated wydanie roczne w strojach kąpielowych w 2014 r. Pojawiła się także w telewizyjnym reality show The Real Housewives of Beverly Hills.

(Odwiedzono 204 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *