Geena Davis i Reza Jarrahy biorą rozwód?


Według doniesień jednego z magazynów, Geena Davis (62 l.) została porzucona przez męża! Aktorka, znana m.in. z filmów “Thelma i Louise” czy “Przypadkowy turysta”, za rolę w którym otrzymała Oscara, po raz pierwszy wyszła za mąż w 1982 roku.

To małżeństwo przetrwało jedynie… rok. Z drugim mężem wytrwała z kolei trzy lata, a z trzecim – pięć.

W 2001 roku wyszła za Rezę Jarrahy’ego (47 l.), z którym doczekała się trojga dzieci.

Ich małżeństwo przez lata uchodziło za zgodne i szczęśliwe.

Niestety, jak dowiedział się magazyn “People”, mąż aktorki właśnie złożył pozew o rozwód! Jako powód rozpadu małżeństwa podał “różnice nie do pogodzenia”.

Co ciekawe, para ponoć już od jesieni zeszłego roku żyła w separacji!

Aktorka chyba nie ma szczęścia do małżeństwa.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Geenie

Geena Davis, właściwie Virginia Elizabeth Davis (ur. 21 stycznia 1956 w Wareham) – amerykańska aktorka filmowa. Zdobywczyni najważniejszej nagrody w świecie filmu – nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, Oscara, za drugoplanową rolę w filmie Przypadkowy turysta (The Accidental Tourist, 1988).

Studiowała aktorstwo w Bostonie, studia ukończyła w 1979. Do najbardziej znanych filmów z jej udziałem należą Mucha (1986), Sok z żuka (1988), Thelma i Louise (1991) i Stuart Malutki (1999).

W 1998 oraz 2003, na jubileuszowych ceremoniach rozdania Oscarów, pojawiła się na scenie w specjalnej, uroczystej prezentacji aktorów – wszystkich dotychczasowych laureatów Oscara. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o rozwodach

Rozwód – rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd na żądanie jednego lub obojga małżonków. Rozwód oprócz owdowienia i unieważnienia małżeństwa jest jedną z okoliczności kończących małżeństwo.

Według prawa polskiego przesłanką rozwodu jest trwały i zupełny rozkład małżeństwa (art. 56 § 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Mimo istnienia wszystkich przesłanek dopuszczalności rozwodu, nie można go udzielić, jeżeli z jego powodu ucierpiałoby dobro małoletnich dzieci lub jeżeli udzielenie rozwodu byłoby sprzeczne z zasadami współżycia społecznego (art. 56 § 2 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 385 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *