Geena Davis i Reza Jarrahy biorą rozwód?


Według doniesień jednego z magazynów, Geena Davis (62 l.) została porzucona przez męża! Aktorka, znana m.in. z filmów „Thelma i Louise” czy „Przypadkowy turysta”, za rolę w którym otrzymała Oscara, po raz pierwszy wyszła za mąż w 1982 roku.
To małżeństwo przetrwało jedynie… rok. Z drugim mężem wytrwała z kolei trzy lata, a z trzecim – pięć.
W 2001 roku wyszła za Rezę Jarrahy’ego (47 l.), z którym doczekała się trojga dzieci.
Ich małżeństwo przez lata uchodziło za zgodne i szczęśliwe.
Niestety, jak dowiedział się magazyn „People”, mąż aktorki właśnie złożył pozew o rozwód! Jako powód rozpadu małżeństwa podał „różnice nie do pogodzenia”.
Co ciekawe, para ponoć już od jesieni zeszłego roku żyła w separacji!
Aktorka chyba nie ma szczęścia do małżeństwa.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Geenie
Geena Davis, właściwie Virginia Elizabeth Davis (ur. 21 stycznia 1956 w Wareham) – amerykańska aktorka filmowa. Zdobywczyni najważniejszej nagrody w świecie filmu – nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, Oscara, za drugoplanową rolę w filmie Przypadkowy turysta (The Accidental Tourist, 1988).
Studiowała aktorstwo w Bostonie, studia ukończyła w 1979. Do najbardziej znanych filmów z jej udziałem należą Mucha (1986), Sok z żuka (1988), Thelma i Louise (1991) i Stuart Malutki (1999).
W 1998 oraz 2003, na jubileuszowych ceremoniach rozdania Oscarów, pojawiła się na scenie w specjalnej, uroczystej prezentacji aktorów – wszystkich dotychczasowych laureatów Oscara. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o rozwodach
Rozwód – rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd na żądanie jednego lub obojga małżonków. Rozwód oprócz owdowienia i unieważnienia małżeństwa jest jedną z okoliczności kończących małżeństwo.
Według prawa polskiego przesłanką rozwodu jest trwały i zupełny rozkład małżeństwa (art. 56 § 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Mimo istnienia wszystkich przesłanek dopuszczalności rozwodu, nie można go udzielić, jeżeli z jego powodu ucierpiałoby dobro małoletnich dzieci lub jeżeli udzielenie rozwodu byłoby sprzeczne z zasadami współżycia społecznego (art. 56 § 2 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz