G-eazy i Christina Roseann Ray są razem?


G-Eazy i tajemnicza blondynka zostali kilka dni temu przyłapani na namiętnych czułościach. Raper, który zaledwie miesiąc temu rozstał się z wokalistką, Halsey, wydaje się nie rozpaczać po zakończonym związku. Czy to coś poważnego? Czy G-Eazy ma nową dziewczynę?
Wygląda na to, że raper świetnie radzi sobie po rozstaniu z Halsey. We wtorek G-Eazy został przyłapany na czułościach z 29-letnią blondynką z Arizony – Christiną Roseann Ray, podczas randki w Los Angeles. Parę najpierw sfotografowano, kiedy trzymała się za ręce, a następnie czule przytulała. Jednak, jak twierdzą świadkowie, przed wyjściem G-Eazy’ego i Christiny z samochodu, w Mustangu było naprawdę gorąco: „Zatrzymali Mustanga i zanim jeszcze wysiedli, wskoczyli na tylne siedzenie. Zaczęli się obejmować, ona siedziała mu kolanach i całowała po twarzy. Zajęło im około 20 minut, zanim w końcu wyszli z auta”.
„Wydawała się być bardzo podekscytowana przebywaniem z nim. Oboje szeroko się uśmiechali. […] Zatrzymali się, by przytulić się na rogu ulicy, a ona wsunęła ręce pod jego kurtkę, żeby się rozgrzać. Udali się na dwugodzinną kolację i wrócili razem do domu” – donosi źródło E! News.
„G-Eazy cieszy się, że znów jest singlem. Zawsze czerpał radość z wolności i świetnie się teraz bawi. Christina i G-Eazy byli przyjaciółmi w przeszłości, poznali się przez wspólnych znajomych z branży. To nie pierwszy raz, kiedy spotkali się tylko we dwójkę. Dobrze spędzili wspólnie czas, a Christina jest zdecydowanie zainteresowana spotykaniem z nim na poważnie.”
Przypomnijmy, że G-Eazy i Halsey rozstali się w lipcu b.r. po to, aby niecałe dwa miesiące później wrócić do siebie. Lecz już w październiku para rozstała się ponownie, a nawet przestała obserwować się na Instagramie.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o G-Eazym
Gerald Earl Gillum (ur. 24 maja 1989), znany zawodowo jako G-Eazy, to amerykański raper i producent muzyczny z Oakland w Kalifornii. [1] Jego pierwszy album „These Things Happen” został wydany 23 czerwca 2014 roku. Album osiągnął numer 3 na amerykańskiej liście Billboard 200. Jego drugi studyjny album, When It’s Dark Out, ukazał się 4 grudnia 2015 roku. Pierwszy singiel z tego krążka „Me, Myself & I”, dotarł do pierwszej dziesiątki amerykańskiego Billboard Hot 100. Jego trzeci i najnowszy album studyjny, The Beautiful & Damned, został wydany 15 grudnia 2017 r. [2]
Kiedy Gillum był w pierwszej klasie, jego matka opuściła ojca (który jest profesorem sztuki na CSU Fresno). [3] Gillum przeprowadził się z dziadkami w Berkeley w Kalifornii. Później przenieśli się do North Oakland, chociaż Gillum nadal uczęszczał do szkoły w Berkeley.
Zaczynając jako producent płyt, G-Eazy rozpoczął pracę nad wieloma singlami, gdy był jeszcze studentem na Uniwersytecie Loyola w Nowym Orleanie z producentem Christophem Anderssonem, który również był tam studentem. [4] [5] Następnie zyskał uznanie za bycie częścią nowej sceny hip hopu w rejonie East Bay Area, dołączając do takich artystów, jak Lil B, Crohn i The Cataracs. [6] [7] W młodości został członkiem lokalnej grupy hip hopowej, zatytułowanej „The Bay Boyz”, która wydała kilka piosenek na oficjalnej stronie Myspace [8]. W 2010 roku G-Eazy zaczął zyskiwać popularność, gdy miał okazję otworzyć się na znanych artystów, w szczególności Lil Wayne’a [9] i Snoopa Dogga. [10] [11] [12]
Piosenki G-Eazy’ego w tym okresie spotkały się z ograniczonym sukcesem. W sierpniu 2011 roku wydał The Endless Summer za pośrednictwem swojej oficjalnej strony. W mixtape znalazło się kilka piosenek, w szczególności zaktualizowana wersja hitowego utworu nr 1 z 1961 roku „Runaround Sue” w wykonaniu Dion DiMucci. Ta piosenka uzyskała ponad 4 miliony wyświetleń za pośrednictwem YouTube. Teledysk do „Runaround Sue” (z udziałem Devona Baldwina) wyreżyserował Tyler Yee. [13] W mixtape występują występują gościnnie: Greg Banks, Erika Flowers i Devon Baldwin. [14] W listopadzie 2011 roku Gillum rozpoczął ogólnokrajową trasę koncertową z Shwayze. Czytaj więcej (en)
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz