Ewelina Lisowska pokazała chłopaka?


ewelina-lisowskaEwelina Lisowska wielką popularność zdobyła dzięki swojemu udziałowi w programie „X Factor” i kilku wydanym po nim piosenkom, które szybko stały się przebojami.
Mimo ogromnego zainteresowania mediów i fanów, wokalistka stara się rozdzielać swoją karierę od życia prywatnego. Do niedawna Lisowska nie chciała nawet potwierdzić plotek, że już od ponad trzech lat spotyka się z jednym ze swoich gitarzystów, występujących pod pseudonimem Jonson.
Najwyraźniej jednak słoneczna, wiosenna aura sprawiła, że gwiazdka postanowiła jednak podzielić się z fanami swoim szczęściem. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się wczoraj zdjęcie, na którym Lisowska… całuje się z chłopakiem!
Najwyraźniej jednak wokalistka uznała, że publikacja fotografii nie była najlepszym pomysłem, bo szybko usunęła je ze swojej strony.
ewelina-lisowska-chlopak
źródło: gala.pl i instagram.com
Biografia Eweliny
Ewelina Lisowska, znana również jako Evelynn (ur. 23 sierpnia 1991) – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.
Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu, w klasie gitary klasycznej.
Od 2007 wokalistka post hardcore’owego zespołu Nurth, w którym występuje pod pseudonimem Evelynn. Obok melodyjnego śpiewu wykorzystuje także growl.
W 2011 roku wzięła udział w talent show telewizji TVN Mam talent![6]. Rok później dotarła do półfinału drugiej części polskiej adaptacji formatu X Factor, także emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN. W efekcie Lisowska podpisała kontrakt wydawniczy z wytwórnią muzyczną HQT Music Group. Debiutancki minialbum piosenkarki pt. Ewelina Lisowska ukazał się 7 sierpnia 2012 roku[7]. Wszystkie utwory z tej płyty zostały opublikowane przez wokalistkę w serwisie YouTube[8]. Materiał promowany był piosenką „Nieodporny rozum” do której został zrealizowany teledysk w reżyserii Dariusza Szermanowicza. Kompozycja dotarła m.in. do 1. miejsca zestawienia AirPlay oraz 6. miejsca listy najlepszych piosenek 2012 roku według słuchaczy Radia ZET[9], 7. miejsca według słuchaczy radia RMF FM[10] i 3. miejsca według słuchaczy Radia Eska[11]. 10 grudnia 2012 odbyła się premiera kolejnego singla piosenkarki, „W stronę słońca”, który w serwisie YouTube odsłuchany został ponad dwa miliony razy w ciągu tygodnia i dzięki temu znalazł się na liście najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie[12].
26 kwietnia 2013 na antenie Radia Eska odbyła się premiera trzeciego singla piosenkarki, „Jutra nie będzie”, promującego jej debiutancki album studyjny Aero-Plan, który ukazał się 7 maja[13] i zadebiutował na 10. miejscu listy OLiS[14]. 8 czerwca 2013 z utworem „W stronę słońca” Lisowska wystąpiła w koncercie „Największe przeboje roku” na festiwalu TOPtrendy 2013 w Sopocie[15]. 15 czerwca tego samego roku podczas 50. KFPP w Opolu otrzymała SuperJedynkę w kategorii SuperArtystka[16]. 3 sierpnia 2013 podczas gali Eska Music Awards 2013 nagrodzona została w kategoriach Najlepszy hit („W stronę słońca”), Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta w sieci[17]. Dzień później, wystąpiła jako support przed koncertem Nelly Furtado. Koncert odbył się podczas finału światowych regat Tall Ships’ Races w Szczecinie. Supportem była również Ewa Farna[18][19].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz