Ewelina Lisowska i Damian Ukeje są razem?


Ewelina Lisowska (25 l.) bardzo przeżyła rozstanie z jednym z muzyków.

Jeśli wierzyć „Faktowi”, nowym wybrankiem Lisowskiej jest Damian Ukeje (30 l.), zwycięzca pierwszej edycji „The Voice of Poland”. Wokalista jest ponoć „zauroczony Eweliną od 2015 roku”.

Może to właśnie ta stałość w uczuciach oczarowała Lisowską? Ewelina do tej pory nie miała szczęścia do związków. Bardzo przeżyła zdradę wcześniejszego ukochanego i zapewniała, że nie chce słyszeć o nowym związku.

„Determinacja i upór Ukeje nie poszły na marne i Lisowska znów jest szalenie zakochana” – czytamy. W listopadzie wokalistka gościła u Kuby Wojewódzkiego, gdzie wielokrotnie podkreślała, że jej przyszły wybranek musi być zdecydowany.

Wygląda na to, że się udało! Myślicie, że będzie z nich dobrana para?
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Damiana

Damian Ukeje (ur. 26 sierpnia 1986[2] w Szczecinie[3][4]) – polski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor.

Jego matka jest Polką, a ojciec Nigeryjczykiem[5][6]. Karierę rozpoczynał w zespole bluesowym Jerry’s Hole Band[6]. W 2009 roku wziął udział w Szansie na sukces. Ten program obejrzeli muzycy szczecińskiego zespołu Fat Belly Family i został ich wokalistą[3]. W 2011 roku jedna z ich piosenek pt. „Rzeczka” znalazła się na płycie Minimax pl 6 Piotra Kaczkowskiego z Programu III Polskiego Radia[6].

Jesienią 2011 roku piosenkarz wziął udział w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, będąc w drużynie Nergala[7]. Dotarł do finału, gdzie zaprezentował autorski utwór „Nie mamy nic”[8][9]. Tego samego wieczoru został zwycięzcą show[10]. Główną nagrodą w telewizyjnym widowisku był tytuł „najlepszego głosu w Polsce” oraz kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska[6][11].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Eweliny

Ewelina Lisowska, znana również jako Evelynn (ur. 23 sierpnia 1991 w Cerekwicy[1]) – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Popularność przyniosły jej przeboje „Nieodporny rozum” i „W stronę słońca”.

Od 11 września do 13 listopada 2015 roku Lisowska brała udział w czwartej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Tomasz Barański[32]. Pomimo wysokich ocen jury, 16 października w szóstym odcinku para odpadła z programu, zajmując 6. miejsce[33]. 22 października, dzień przed emisją siódmego odcinka show, telewizja Polsat poinformowała o przywróceniu pary do programu, ze względu na odejście Anny Cieślak, która uległa kontuzji stopy i musiała zrezygnować z dalszego uczestnictwa w programie[34]. Ostatecznie para dotarła do finału, który odbył się 13 listopada, i wygrała go po zdobyciu 56% głosów telewidzów, pokonując tym samym Łukasza Kadziewicza i Agnieszkę Kaczorowską[35].

Pod koniec lipca 2016 roku ukazał się następny singel Lisowskiej – „Prosta sprawa”, która zapowiada trzecią płytę studyjną wokalistki[36]. Premiera albumu zatytułowanego Ponad wszystko odbyła się 4 listopada tego samego roku[37]. Kolejnym singlem promującym wydawnictwo został utwór „Zrób to!”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 40 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *