Ewelina Lisowska i Bartosz Śniadecki są razem?


Lisowska i SniadeckiEwelina Lisowska to bardzo pracowita gwiazda – śpiewa, koncertuje, tańczy w „Tańcu z gwiazdami”, niedawno promowała musical dla dzieci „Barbie Rockowa Księżniczka”, gdzie można było ją usłyszeć, wystąpiła też w reklamie telewizyjnej. Doniesienia na jej temat zwykle dotyczą któregoś z licznych zajęć. Tymczasem wygląda na to, że pomiędzy jedną sprawą zawodową a drugą Lisowska znalazła miłość.
Na Instagramie Eweliny ostatnio pojawiają się zdjęcia opatrzone emotikonem – sercem. Przy nim piosenkarka oznacza Bartka Śniadeckiego. Czyżby między tą dwójką coś się działo?
Wcześniej Śniadecki przy wspólnym zdjęciu na Instagramie umieścił tag #mamnajlepszadziewczyne. Kilka godzin temu Lisowska podzieliła się niewinną fotografią dłoni, które muskają się mimochodem podczas wspólnej gry. Zrobiło się romantycznie!
Niedawno plotkowano o Ewelinie i Tomaszu Barańskim, który jest jej nauczycielem w „Tańcu z gwiazdami”. Przystojny i bardzo utalentowany tancerz to nie lada kąsek, ale okazuje się, że gwiazda od ogolonego i umięśnionego Barańskiego woli brodatego, szczupłego Śniadeckiego. Do tej pory 24-letnia Lisowska nie romansowała z nikim otwarcie (no, może był mały incydent – pół roku temu umieściła zdjęcie z pewnym mężczyzną, ale nic więcej chyba z tej przygody nie wynikło). Najwyższa pora na miłość w gwiazdorskim stylu!
Kim jest tajemniczy Bartek? To jeden z muzyków zespołu Afromental, pianista, który współpracował z wieloma postaciami świata muzyki. Jest od Eweliny starszy o 10 lat.
Jak podoba wam się ta para?
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Eweliny
Ewelina Lisowska, znana również jako Evelynn (ur. 23 sierpnia 1991) – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.
Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu, w klasie gitary klasycznej.
Od 2007 wokalistka post hardcore’owego zespołu Nurth, w którym występuje pod pseudonimem Evelynn. Obok melodyjnego śpiewu wykorzystuje także growl.
W 2011 roku wzięła udział w talent show telewizji TVN Mam talent![6]. Rok później dotarła do półfinału drugiej części polskiej adaptacji formatu X Factor, także emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN. W efekcie Lisowska podpisała kontrakt wydawniczy z wytwórnią muzyczną HQT Music Group. Debiutancki minialbum piosenkarki pt. Ewelina Lisowska ukazał się 7 sierpnia 2012 roku[7]. Wszystkie utwory z tej płyty zostały opublikowane przez wokalistkę w serwisie YouTube[8]. Materiał promowany był piosenką „Nieodporny rozum” do której został zrealizowany teledysk w reżyserii Dariusza Szermanowicza. Kompozycja dotarła m.in. do 1. miejsca zestawienia AirPlay oraz 6. miejsca listy najlepszych piosenek 2012 roku według słuchaczy Radia ZET[9], 7. miejsca według słuchaczy radia RMF FM[10] i 3. miejsca według słuchaczy Radia Eska[11]. 10 grudnia 2012 odbyła się premiera kolejnego singla piosenkarki, „W stronę słońca”, który w serwisie YouTube odsłuchany został ponad dwa miliony razy w ciągu tygodnia i dzięki temu znalazł się na liście najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie[12].
26 kwietnia 2013 na antenie Radia Eska odbyła się premiera trzeciego singla piosenkarki, „Jutra nie będzie”, promującego jej debiutancki album studyjny Aero-Plan, który ukazał się 7 maja[13] i zadebiutował na 10. miejscu listy OLiS[14]. 8 czerwca 2013 z utworem „W stronę słońca” Lisowska wystąpiła w koncercie „Największe przeboje roku” na festiwalu TOPtrendy 2013 w Sopocie[15]. 15 czerwca tego samego roku podczas 50. KFPP w Opolu otrzymała SuperJedynkę w kategorii SuperArtystka[16]. 3 sierpnia 2013 podczas gali Eska Music Awards 2013 nagrodzona została w kategoriach Najlepszy hit („W stronę słońca”), Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta w sieci[17]. Dzień później, wystąpiła jako support przed koncertem Nelly Furtado. Koncert odbył się podczas finału światowych regat Tall Ships’ Races w Szczecinie. Supportem była również Ewa Farna[18][19].
We wrześniu Lisowska została nominowana do nagrody MTV Europe Music Awards 2013 w kategorii Najlepszy polski wykonawca[20]. Dodatkowo w 2013 wcieliła się w dubbingową rolę Natalii w filmie animowanym Rysiek Lwie Serce (premiera: 15 listopada 2013)[21] oraz napisała piosenkę „Na zawsze” na debiutancki album Dawida Kwiatkowskiego 9893 (premiera: 19 listopada 2013)[22].
W grudniu 2013 Google Zeitgeist opublikował listę najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie. Ewelina Lisowska uplasowała się na 7. miejscu w kategorii „Najbardziej popularne osoby w 2013”, 2. miejscu w kategorii „Najbardziej popularni polscy celebryci 2013” oraz 2. miejscu w kategorii „Polska muzyka na topie 2013”[23]. W tym samym miesiącu utwór „W stronę słońca” zajął 6. miejsce w głosowaniu słuchaczy na przebój roku radia RMF FM[24]. 1 maja 2014 roku, podczas koncertu „Tu bije serce Europy” zorganizowanego przez TVP1 z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, wokalistka wykonała swoją interpretację utworu „Bailando”, holenderskiej wokalistki Loona[25].
26 maja 2014 odbyła się premiera nowego singla Lisowskiej, „We mgle”[26]. 6 czerwca wokalistka wystąpiła z utworem w konkursie „SuperPremiery” na 51. KFPP w Opolu[27]. Wcześniej, 30 maja wystąpiła w koncercie „Królowie sieci” podczas pierwszego dnia festiwalu TOPtrendy 2014 wśród trzech artystów z największą liczbą sprzedanych singli w poprzedzającym roku w Polsce[28]. Podczas koncertu odebrała wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku, przyznanej przez ZPAV utworowi „W stronę słońca” za zajęcie 2. miejsca pod względem największej ilości sprzedanych singli w postaci cyfrowej w 2013 roku[29]. 28 października ukazał się drugi studyjny album Lisowskiej Nowe horyzonty[30].
W listopadzie 2014 piosenkarka wystąpiła w reklamie Media Expert.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Bartosza
Bartosz 'Śniady’ Śniadecki – członek zespołu Afromental; polski pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV[5].
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie. Uczeń w klasie Andrzeja Jagodzińskiego w Policealnym Studium Jazzowym w Warszawie. Dyplomowany magister sztuki Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, na wydziale jazzu u Piotra Kałużnego.
Współpracował z takimi artystami jak: Justyna Steczkowska, Reni Jusis, Gosia Stępień, Olga Bończyk, Magdalena Śniadecka-Skrzypek, Adam Skrzypek, Leszek Możdżer, Artur Lesicki, Grzegorz Piotrowski. W latach 2005-2008 na stałe współpracował z José Torresem, grając w jego latynoskim projekcie Salsa Tropical i latin-jazzowym składzie Cuban Train.
Wraz z Krzysztofem Urbańskim, Piotrem Mazurkiem, Tomaszem Torresem, tworzy Mid-West Quartet. Zespół jest laureatem wielu nagród, m.in. pierwsze miejsce na Jazz Juniors 2007 w Krakowie, pierwsze miejsce na międzynarodowym konkursie jazzowym w Hoeliaart 2008 w Belgii.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)