Ewa Minge i jej chłopak zaręczyli się


ewa-mingeO życiu prywatnym Ewy Minge nie mówi się wiele. Projektantka budzi kontrowersje wyborem garderoby albo bywa oskarżana o nadużywanie operacji plastycznych, ale jej życie osobiste zawsze pozostawało w cieniu. Wygląd gwiazdy od lat jest przedmiotem dyskusji, a nawet batalii sądowych, tymczasem o jej partnerach wiadomo niewiele.
Ostatnio Minge postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, gdy fani zaczęli pytać o zdjęcia wśród róż. Na jej instagramowym profilu pojawiły fotografie z bukietami kwiatów ustawionymi na podłodze w kształt serca. Brakowało jednak choćby kilku słów wyjaśnienia.
W końcu projektantka zdradziła sekret.
Na liczne pytania o co chodzi z tym morzem kwiatów… święta, czas miłości i zawiązywania magicznych emocji… dobry czas na zaręczyny. Kiedyś trzeba się wreszcie ustatkować – wyznała gwiazda.
Niestety, nie wiadomo, kim jest ukochany projektantki. Ewa udostępniła fotografię, na której widać ją w towarzystwie przystojnego mężczyzny ubranego w elegancki, ciemny garnitur, ale narzeczonemu zasłoniła twarz. Jedno jest pewne, nieznajomy uwielbia romantyczne gesty.
Minge pochwaliła się nie tylko morzem kwiatów i zaręczynową, zaskakująco prostą kreacją, w której wyglądała naprawdę ładnie. Pokazała również pierścionek. Duża biżuteria ozdobiona mnóstwem kamieni nie każdą kobietę by uszczęśliwiła, ale gwiazda wydaje się zachwycona podarunkiem.
Ślub z tajemniczym narzeczonym nie będzie dla Minge pierwszym w życiu. Poprzednie małżeństwo zakończyło się rozwodem. Przez lata projektantki nie łączono z żadnym mężczyzną.
Obecnie Ewa ma 48 lat. W wieku 21 lat wyszła za mąż, szybko urodziła dwóch synów. Po 13 latach zdecydowała się na rozwód, który nie należał do łatwych. Rozpad związku oznaczał dla niej upragnioną samodzielność, ale i problemy finansowe. Minge udało się jednak wypracować markę i odnieść sukces.
W tym roku w sukni jej projektu trzeci ślub wzięła Małgorzata Rozenek. Czy Minge również postawi na tak bogaty, ekstrawagancki strój?

źródło: gwiazdy.wp.pl i instangram.com
Biografia Ewy
Ewa Minge (ur. 23 maja 1967 w Szczecinku) – polska projektantka mody.
Studiowała kulturoznawstwo i historię sztuki[1]. Modą i luksusowym wzornictwem przemysłowym zajmuje się od 1994. Podstawą są ubiory oraz akcesoria. Jest autorką luksusowej linii EVA Minge, która obejmuje kolekcje sportowe, weekendowe, biznesowe, koktajlowe, wieczorowe oraz couture.
Od 1996 pokazuje swoje kolekcje i sprzedaje poza granicami Polski. Na swoim koncie ma pokazy w Berlinie, Mediolanie, Moskwie, Wiedniu, Barcelonie, Madrycie, Genewie, Paryżu, Rzymie, Montrealu, Nowym Jorku. Od włoskiej izby mody Alta Moda Alta Roma otrzymała tytuł Next Couture[2]. Projektowała także ubranka dla lalek Barbie[3].
Pracuje m.in. dla TVP, Polsat i TVN przy wizerunku wielu gwiazd oraz przy różnych dużych produkcjach telewizyjnych. Przez kilka lat współtworzyła garderobę i wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. Od kilku lat tworzy wizerunek dziewcząt podczas wyborów Miss Polonia i Elite Model Look[4].
W 2003 jako pierwsza Polka została zaproszona na pokaz na Schodach Hiszpańskich w Rzymie podczas prestiżowej imprezy Donna sotto le Stelle. W 2005 za zasługi w rozwój kultury Rzymu otrzymała medal imienny z rąk Silvio Berlusconiego.
W 2007 zagrała samą siebie w serialu Niania[5].
W styczniu 2008 miała pierwszy pokaz swojej kolekcji w couture w Paryżu obok Domów Mody Christian Dior i Giorgio Armani[6]. Od tej pory dwa razy do roku prezentuje swoje kolekcje podczas Paris Fashion Week[7]. W maju tego samego roku na Festiwalu Filmowym w Cannes zaprezentowała swoją kolekcję.
Od 2009 przewodzi Creative Group i zajmuje się wzornictwem przemysłowym, współpracując między innymi z takimi firmami jak: Ćmielów, Classen, Eurofirany, Villa Natura, Marmorin, Vileroy and Boch[8].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz