Ewa Mielnicka ma chłopaka


ewa-mielnicka-missDziewczyny, które zdobyły koronę najpiękniejszej Polki muszą liczyć się z surowymi przepisami konkursowymi. Aby przez dwanaście miesięcy nie stracić prestiżowego tytułu, nie wolno im wychodzić za mąż ani posiadać dzieci. W przeciwnym razie zostaną zdetronizowane.
Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014 ma co prawda narzeczonego, ale na razie nie myśli o sformalizowaniu związku:

– Tak się składa, że moje serce jest już zajęte. Póki co nawet nie myślę o ślubie – mówi. Mam mnóstwo spraw, które chciałabym rozwiązać przez najbliższy rok a moje życie prywatne zostanie na boku. Mój narzeczony jest bardzo zadowolony, że wygrałam konkurs i wie, jak wiele trudu mnie to kosztowało.

Tak Ewa pisze o sobie na swoim Facebooku:

– Nazywam się Ewa Bożena Mielnicka. Mam 22 lata. W konkursie reprezentuję województwo mazowieckie. Studiuję dziennikarstwo i od trzech lat pracuję jako Specjalista ds. Marketingu. Chciałabym rozwijać karierę zawodową w tym kierunku, a w przyszłości posiadać własną agencję Public Relactions. Fascynuje mnie tematyka biznesu i podróżowanie. Poznając świat w podróży uczymy się najwięcej. Jako rodowita Kurpianka jestem osobą bardzo ambitną oraz zawsze uśmiechniętą. Dzięki swojej dobrej energii krok po kroku spełniam marzenia i wyznaczam coraz ambitniejsze cele. Tytuł Miss to nie tylko uroda, ale również: osobowość, charyzma oraz zaangażowanie w sprawy mniejszej i większej rangi. Dla osoby takiej jak ja, pochodzącej z małej miejscowości, finał Miss Polski to ogromne wyróżnienie, które wykorzystam w 100%.

Dziewczyna kocha jabłka oraz Legię – jest wierną fanką i jeździ na mecze kibicować ulubionej drużynie.
źródło: pudelek.tv i se.pl

(Odwiedzono: 6 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *