Ewa Farna i Martin Chobot zaręczeni?


farna-chobotGdy wszyscy spekulują o romansie piosenkarki z Czesławem Mozilem, ona zupełnie się tym nie przejmując, układa sobie życie z gitarzystą swojego zespołu.
Ewa Farna od kilku miesięcy spotyka się z Martinem Chobotem. Zdaje się, że ich relacji nie psują kolejne doniesienia o potajemnych schadzkach artystki i jej kolegi z jury. Na dowód tego, że w ich związku wszystko jest w jak najlepszym porządku, Martin ogłosił, że oświadczył się Farnie.

Odkąd okazało się, że Ewa będzie czwartym jurorem nowej edycji „X-Factor”, media spekulują o jej bliskiej relacji z Czesławem. Przypisuje się im romans, ale Farna wydaje się tym nie przejmować.

– Wiedziałam, że tak będzie! Zastanawiałam się tylko, czy będę mieć romans z Czesławem, czy z Kubą. Ale wybrali Czesława, to mam Czesława – śmieje się w rozmowie z Super Expressem.

Plotki nie dotykają również partnera Ewy, Martina. Nic dziwnego, skoro Farna otwarcie opowiada o uczuciu do muzyka.

– Mam chłopaka i jestem megazakochana! On ma gdzieś te plotki! Nie jest zazdrosny, bo wie, jak jest. Gra ze mną w zespole już 4 lata. Wie, ile romansów już miałam w mediach i wie też, ile ich miałam naprawdę. Mamy do siebie zaufanie – wyznała tabloidowi.

Co ciekawe, na profilu Chobota na Facebooku pojawiła się informacja, że w sylwestra zaręczył się z Farną. Możliwe, że to tylko żart lub pewnego rodzaju prowokacja ze strony pary, która chciała w ten sposób zakończyć spekulacje o kryzysie w ich związku.

Z drugiej strony Ewa zawsze podkreślała, że chce szybko wyjść za mąż i założyć rodzinę.
Na razie artystka nie potwierdziła oficjalnie, że przyjęła oświadczyny.
źródło: nocoty.pl

(Odwiedzono: 15 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *