Enrique Iglesias i jego dziewczyna zostali rodzicami


Co za wiadomość! Jak donoszą zagraniczne media, Enrique Iglesias (42 l.) i jego dziewczyna Anna Kurnikowa (36 l.) niedawno zostali rodzicami! Na świat miały przyjść ich bliźnięta – chłopiec i dziewczynka.
Piosenkarz Iglesias i tenisistka Kurnikowa tworzą parę już od wielu lat, lecz ich związek owiany jest tajemnicą. Nie ma wspólnych wywiadów, publicznych imprez, nawet paparazzi muszą mieć niezwykłe szczęście, aby uchwycić na zdjęciach tych dwoje razem.
Wiadomo tylko tyle, że para poznała się na planie teledysku „Escape” kilkanaście lat temu. Przez ten czas media nie raz spekulowały o ich rozstaniu, lecz te plotki nigdy nie znalazły potwierdzenia.
Teraz prasa informuje o tym, że Enrique i jego dziewczyna… zostali rodzicami! W miniony weekend (16-17 grudnia) w Miami na świat miały przyjść ich bliźnięta. Informator „TMZ” opowiada, że chłopiec otrzymał imię Nicholas, a dziewczynka Lucy.
To spora niespodzianka dla fanów, którzy nie mieli pojęcia, że Anna jest w ciąży. Mówi się, że wiedziało o tym jedynie niewielkie grono zaufanych osób.
Utrzymanie informacji o ciąży w tajemnicy było o tyle prostsze, że Kournikova od ponad roku nie pokazywała się publicznie.
Para do tej pory nie potwierdziła dobrej nowiny.
źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Enrique
Enrique Iglesias, właściwie Enrique Miguel Iglesias Preysler (ur. 8 maja 1975 w Madrycie) – hiszpański piosenkarz, aktor i kompozytor.
Karierę muzyczną rozpoczął w szkole średniej, kiedy wystąpił w musicalu Hello, Dolly!. Podczas studiów zdecydował, że spróbuje swoich sił w branży rozrywkowej, jednak nie miał wówczas wystarczająco pieniędzy na nagranie pierwszego demo. Z pomocą przyszła mu jego opiekunka z dzieciństwa, Elvira Olivares, która zaoferowała pożyczkę w wysokości 2 tys. dolarów. W tym czasie Iglesias nawiązał współpracę z menedżerem Fernanem Martinezem, który rozesłał demo piosenkarza (używającego wówczas pseudonimu Enrique Martinez) do kilku wytwórni[1]. Po upływie kilku miesięcy Enrique podpisał kontrakt z Fonovisa i rozpoczął nagrywanie swojej debiutanckiej płyty w Toronto w Kanadzie.
Kilka słów z Wikipedii o Annie
Anna Siergiejewna Kurnikowa, ros. А́нна Серге́евна Ку́рникова (ur. 7 czerwca 1981 w Moskwie) – rosyjska tenisistka, posiadająca również obywatelstwo amerykańskie; mistrzyni Australian Open z lat 1999 i 2002 w grze podwójnej; finalistka Wimbledonu w 1999 i US Open w 2000 w grze mieszanej; dwukrotna zwyciężczyni mistrzostw WTA w grze podwójnej (1999, 2000); liderka rankingu gry podwójnej; reprezentantka Rosji w Pucharze Federacji i na letnich igrzyskach olimpijskich.
Kurnikowa rozpoczęła treningi tenisowe w wieku pięciu lat. Pomiędzy 1992 a 1997 trenowała w Akademii Tenisowej Nicka Bollettieriego na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. W 1994 rozpoczęła występy w rozgrywkach juniorskich Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Jeszcze w tym samym sezonie zagrała w ćwierćfinale Wimbledonu, zatrzymana przez Martinę Hingis. Rok później w Londynie była w półfinale, pokonana przez Tamarine Tanasugarn. W 1995 w parze z Polką Aleksandrą Olszą odnotowała wicemistrzostwo US Open. Według notowań z 31 grudnia 1995 była najlepszą juniorką świata w rankingu singlowym.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz