Emma Watson i jej chłopak rozstali się?


Emma Watson (28 l.) ponoć znów została singielką! Około pół roku temu media doniosły, że aktorka związała się z gwiazdorem serialu „Glee”, Chordem Overstreetem (29 l.).
Niestety, wygląda na to, że chyba nie pasowali do siebie. Jak informują zagraniczne media, para właśnie się rozstała!
Według gazet i portali, Watson i Overstreet po prostu znudzili się sobą i uznali, że najlepszym rozwiązaniem będzie pójście osobnymi ścieżkami.
Dotąd żadne z nich nie skomentowało jednak tych doniesień. Kto wie, może zatęsknią za sobą i dadzą sobie drugą szansę?


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Chordzie
Chord Paul Overstreet (ur. 17 lutego 1989 r.) [1] jest amerykańskim aktorem i piosenkarzem. Znany jest z roli Sam Evansa w telewizyjnym serialu telewizyjnym Glee (2009-2015).
26 sierpnia 2016 roku wydał swój debiutancki singiel „Homeland”, za pośrednictwem Island Records i Safehouse Records.
Chord Overstreet urodził się w Nashville, w stanie Tennessee, w rodzinie fryzjerki Julie (z domu Miller) i piosenkarza country Paula Overstreeta. [2] Ma starszego brata, Nasha Overstreeta (ur. 1986), który gra na gitarze w zespole Hot Chelle Rae, [3] [4] starszą siostrę, Summer (ur. 1987) i trzy młodsze siostry, Harmony, Skye i Charity. [5] [6] [7] Jest pochodzenia niemieckiego, irlandzkiego i angielskiego. [8] [9] Nazwano go po muzycznym określeniu o tej samej nazwie [6]. Overstreet został wychowany na farmie poza Nashville. [10] Zachęcony przez rodziców, by kontynuował muzykę, zaczął grać na mandolinie w młodym wieku i przeniósł się na perkusję, flet, fortepian i gitarę. [8] [11] Jest także autorem piosenek. [6] W latach nastoletnich Overstreet wzorował się na reklamach Hollister, Famous Footwear and Gap [12]. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o Emmie
Emma Charlotte Duerre Watson (ur. 15 kwietnia 1990 w Paryżu) – brytyjska aktorka i modelka.
Zadebiutowała rolą Hermiony Granger, jednej z głównych bohaterów w serii filmów o Harrym Potterze. Do roli Hermiony została wybrana w wieku dziesięciu lat, wcześniej brała udział jedynie w przedstawieniach szkolnych[1]. W latach 2001–2011 zagrała we wszystkich ośmiu filmach z serii razem z Danielem Radcliffe’em i Rupertem Grintem[2]. W tym czasie zdobyła kilka nagród oraz zarobiła ponad 10 milionów funtów[3].
Watson urodziła się w Paryżu. Jest córką brytyjskich prawników Jacqueline Luesby i Chrisa Watsona. Watson ma we Francji babcię, u której mieszkała do 5. roku życia. Później, po rozwodzie rodziców, wyjechała wraz z matką i młodszym bratem, Alexem, do Oxfordshire. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz