Emma Roberts i jej chłopak się rozstali?


roberts-petersEmma Roberts (28 l.) i jej chłopak znów zerwali zaręczyny! Aktorka od 2012 roku była w związku ze swoim kolegą po fachu, Evanem Petersem (32 l.).

Ich relacja nie należała jednak do najłatwiejszych. Para bowiem często kłóciła się, kilka razy też rozstali się, by za chwilę znów do siebie wrócić.

W 2014 roku para nawet zaręczyła się, jednak już rok później ogłosili, że się rozstali. Drugie „podejście” do zaręczyn mieli w 2016 roku.

Niestety, na ślub nie ma co liczyć, a wszystko przez to, że para znów się rozstała!

Osoba z otoczenia pary wyjawiła portalowi „Us Weekly”, że decyzja o zerwaniu była obopólna i aktorzy nie mają do siebie żadnych pretensji. Wręcz przeciwnie – rozstali się w zgodzie i postanowili zostać przyjaciółmi.

Co ciekawe, inne źródła informują, że Roberts ma już nowego partnera, którym jest ponoć były chłopak Kirsten Dunst, aktor Garrett Hedlund (34 l.).


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Emmie

Emma Roberts (ur. 10 lutego 1991 w Rhinebeck w stanie Nowy Jork) – amerykańska aktorka, modelka i piosenkarka.

Grała pierwszoplanową rolą Addie Singer w serialu Nieidealna oraz w komedii romantycznej Wild Child. Później ukazał się jej debiutancki album Unfabulous and More, który służył jako ścieżka dźwiękowa do serialu. Po zakończeniu pracy nad serialem skupiła się nad pracą w filmach, najpierw wystąpiła w Akwamarynie, a następnie w 2007 roku jako tytułowa bohaterka, w Nancy Drew. Poszukując bardziej dojrzałych ról, w 2009 roku pojawiła się w dramacie Sezon na kleszcza, by następnie wystąpić w wielu innych filmach, często jako główna bohaterka. W 2010 roku wystąpiła u boku swojej ciotki Julii Roberts w filmie Walentynki. W 2013 roku powróciła do telewizji w roli Madison Montgomery w trzecim sezonie American Horror Story: Coven. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Evanie

Evan Thomas Peters (ur. 20 stycznia 1987 w Saint Louis) – amerykański aktor, który grał m.in. w serialu American Horror Story, oraz filmach X-Men: Przeszłość, która nadejdzie i X-Men: Apocalypse.

Peters urodził się w Saint Louis, w stanie Missouri. Jest synem Julii i Phila Peters, wiceprezesa administracji Fundacji Charlesa Stewarta Motta. Uczęszczał do katolickiej szkoły podstawowej[1]. Ma dwoje rodzeństwa: brata Andrew i siostrę, Michelle[2]. W 2001 jego rodzina przeniosła się do Grand Blanc, Michigan, gdzie rozpoczął karierę w modelingu i chodził na lekcje gry aktorskiej[3], a następnie do szkoły średniej Grand Blanc Community High School do czasu przeprowadzki do Los Angeles w celu kontynuowania kariery aktorskiej[2]. Przez pewien czas uczęszczał do Burbank High School. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 39 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *