Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard wzięli ślub


Emily Ratajkowski wyszła za mąż! Modelka poinformowała fanów o ślubie za pośrednictwem Instagrama. Wiele obserwujących modelkę osób jest w niemałym szoku, bo Ratajkowski jeszcze niedawno spotykała się z innym mężczyzną… Czyżby ta miłość od pierwszego wejrzenia, była miłością na całe życie?
Emily wyszła za mąż! Kim jest mąż Ratajkowski? Wybranek modelki to Sebastian Bear-McClard, aktor i producent filmowy, z którym spotyka się zaledwie od kilku tygodni. Wcześniej gwiazda przez trzy lata związana była z Jeffem Magidem, jednak o ślubie nie było mowy. Najnowszą nowinę gwiazda ogłosiła wczoraj na swoim Instagramie, dodając zdjęcia z podpisem „Mam dla Was niespodziankę – wyszłam dziś za mąż”. Jak donosi serwis TMZ, 26-latka wzięła ślub w Nowym Jorku, a ceremonia była bardzo skromna. Emily i Bear-McClard zaprosili na nią jedynie garstkę swoich znajomych. Co ciekawe, Ratajkowski nie wzięła ślubu w klasycznej białej sukni, a w… musztardowym garniturze!
Emily wzięła ślub w musztardowym garniturze… z Zary! Modelka pominęła tradycyjną białą suknię i ślubne dodatki, zamiast tego wypowiadała małżeńską przysięgę w komplecie za 200 dolarów, kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych. Jej mąż – czarna koszula, jasnoniebieska marynarka i złote sygnety w zupełności wystarczyły.
Co sądzicie o tak szybkim ślubie Ratajkowski? Czy jej decyzja nie była może zbyt pochopna..?

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Emily
Emily O’Hara Ratajkowski[3] (ur. 7 czerwca 1991 w Londynie[4]) – amerykańska modelka[1] i aktorka.
Wychowała się w rodzinie artystycznej, jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i pisarki Kathleen Balgley. Jej ojciec ma polskie korzenie, a matka jest Żydówką[7]. Większość dzieciństwa spędziła w Irlandii, Kalifornii i na Majorce[8] − często zmieniała miejsce zamieszkania z powodu podróży rodziców. W wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelek Ford Models, równolegle z pracą modelki ukończyła szkołę średnią. Występowała głównie w kampaniach firm odzieżowych. Większą rozpoznawalność przyniosła jej naga sesja do magazynu Treats!, później pojawiła się w teledysku do utworu „Blurred Lines” Robina Thicke i „Love Somebody” zespołu Maroon 5[6].
Kilka słów z Wikipedii o ślubach
Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.
Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo – bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą też spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz