Elizabeth Olsen i Tom Hiddleston są razem?


Olsen i HiddlestonElizabeth Olsen (26 l.) i Tom Hiddleston (34 l.) ponoć mają romans!

Młodsza siostra słynnych bliźniaczek Olsen jeszcze rok temu była szczęśliwa u boku swojego wieloletniego ukochanego, Boyda Holbrooka.

Para zaręczyła się i snuła ślubne plany.

Niestety, na początku tego roku nieoczekiwanie wyszło na jaw, że się rozstali.

Mówiło się, że powodem zerwania mogła być tajemnicza kobieta, z którą rzekomo Holbrook ochoczo flirtował.

Jak się okazuje, Elizabeth zapomniała już o swojej dawnej miłości.

Zagraniczne media informują, że znów jest zakochana!

Już w maju pojawiły się doniesienia, że wyjątkowo dobrze rozumie się z kolegą z planu filmu „I Saw The Light”, Tomem Hiddlestonem.

Ostatnio para została przyłapana na wspólnym obiedzie. Kiedy wychodzili z restauracji i zorientowali się, że śledzą ich paparazzi, próbowali zakryć się kurtkami.

Fotoreporterom udało się jednak uchwycić moment, jak wsiadają razem do samochodu.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?
źródło: pomponik.pl

Biografia Elizabeth

Elizabeth Marie „Lizzie” Olsen (ur. 16 lutego 1989 r. w Stanach Zjednoczonych) – aktorka, młodsza siostra bliźniaczek Mary-Kate i Ashley Olsen. Występowała w kilku produkcjach starszych sióstr.
Olsen urodził się i wychował w Sherman Oaks , Kalifornia , córka Jarnette „Jarnie” (z domu Jones; [ 4 ] . b. 1954)., osobisty asystent, oraz David „Dave” Olsen, deweloper nieruchomości i bankiera hipotecznych [ 5 ] Elizabeth jest młodsza siostra bliźniaczek Mary-Kate i Ashley Olsen , który zasłynął jako TV i gwiazdy filmowe w bardzo młodym wieku. Najstarszy brat Elżbiety pochodzi Trent Olsen, a ona ma dwie młodsze rodzeństwo, a połowa. W Olsens mają norweskie pochodzenie od strony ojca. [ 6 ] [ 7 ]
W 1995 r., rodzice Olsen zgłoszona do postępowania rozwodowego. [ 8 ] Jej ojciec ożenił się ponownie McKenzie. Z drugiego małżeństwa ojca, McKenzie, Elizabeth ma młodszą przyrodnią siostrę, Courtney „Taylor” Olsen i przyrodniego brata, Jake.
Jako dziecko, balet i Elizabeth otrzymała lekcje śpiewu. [ 9 ] Lizzie Olsen zaczął grać w bardzo młodym wieku, z występów w filmach jej siostry. Zanim w wieku jedenastu lat, Olsen miał małe role w jaki Zachód Czy Fun seria prosto do wideo i Przygody Mary-Kate i Ashley . [ 3 ] Po pojawił się w wideo jej siostry „, gdy była w czwartym klasy, Elizabeth Olsen zaczęła iść na przesłuchania do innych projektów.
Uczęszczała Campbell Hall Szkoła w North Hollywood w Kalifornii od przedszkola do klasy 12. Po ukończeniu studiów rozpoczął studia na New York University Tisch School of the Arts . W roku 2009, Olsen spędził semestr studiuje w Moskwie , w Rosji na Moscow Art Theatre School. [ 10 ]

Kariera
Olsen zaczął grać, gdy miała cztery lata i zagrał w sześciu z Mary-Kate i Ashley w produkcjach; castingu także do filmu Spy Kids . [ 11 ]
Ona działała w cichym domu , w którym zagrała rolę Sary, i pojawił się w teledysku „Królowej” przez Carlotta. [ 12 ] Lizzie Olsen nakręcony film Red Lights w połowie 2011 roku, a film został wydany w US w dniu 13 lipca 2012 roku. [ 13 ] Ona zagrała w Josh Radnor filmu ‚s Liberal Arts , który został wydany w dniu 22 stycznia 2012 roku. [ 14 ] Ona i Dakota Fanning w filmie Very Good Girls , w 2013 r. wersji. [ 15 ] [ 16 ]
Olsen zagrała w 2013 amerykański remake filmu z 2003 r. w Korei Południowej filmu Oldboy ; Grała Marie, młodego pracownika socjalnego, który związał z bohatera, granego przez Josh Brolin . [ 17 ] Olsen grał Edie Parker, pierwszej żony Jacka Kerouaca i autor pamiętnika Beat Generation „wszystko będzie dobrze” w Kill Your Darlings .
Olsen prawie rzucić działających w 2004 r. ze względu na szaleństwo mediów okolicy zaburzenia jedzenia Mary-Kate. [ 18 ]
W styczniu 2013 roku została nominowana do BAFTA Rising Star Award .
W październiku 2013 roku, Samuel L. Jackson potwierdził w wywiadzie, że Olsen został oddany jako Scarlet Witch w filmie 2015, Avengers: Age of Ultron . [ 20 ] [ 21 ]

Życie prywatne
Olsen udział New York University ‚s Tisch School of the Arts i Atlantic Theater Company i ukończył marca 2013 po sześciu latach okresowym badaniu. [ 22 ] [ 23 ] jej siostry „linia odzieży Elizabeth i James został nazwany po niej i jej starsza brat.

Filmografia
Filmy fabularne
2014: Godzilla jako Elle Brody
2013: Very Good Girls jako Gerry
2013: Kill Your Darlings jako Edie Parker
2013: Oldboy jako Marie Sebastian
2012: Therese Raquin jako Therese Raquin
2012: Red Lights jako Sally Owen
2012: Liberal Arts jako Zibby
2011: Peace, Love, & Misunderstanding jako Zoe
2011: Martha Marcy May Marlene jako Martha
2011: Silent House jako Sarah
1994: Jak uratowano Dziki Zachód (How the West Was Fun) jako Dziewczynka w samochodzie
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Toma

Tom Hiddleston, właściwie Thomas William Hiddleston (ur. 9 lutego 1981) – angielski aktor.

Edukacja
Hiddleston kształcił się w dwóch niezależnych szkołach: w Dragon School w Oxfordzie i Eton College w Eton (w pobliżu Windsoru) w Berkshire, gdzie osiadł w Durnford House. Podczas swojej drugiej kadencji w uniwersytecie Cambridge został dostrzeżony w sztuce „Tramwaj zwany pożądaniem” przez Lorraine Hamilton z agencji aktorskiej Hamilton Hodell i wkrótce potem otrzymał swoją pierwszą rolę telewizyjną w filmie „Nicholas Nickleby” w adaptacji Stephena Whittakera dla ITV, w którym zagrali Charles Dance, James D’Arcy i Sophia Myles. Będąc jeszcze na uczelni pojawił się w „Konspiracji”, a także jako Randolph Churchill, syn Winstona Churchilla, premiera Wielkiej Brytanii z czasów II wojny, w nagrodzonym wyróżnieniami BAFTA i Emmy dramacie „The Gathering Storm”, naprzeciwko Alberta Finneya i Vanessy Redgrave.

Następnie uczęszczał do Royal Academy of Dramatic Art, którą ukończył w 2005 roku.

Życie i kariera
Po ukończeniu Royal Academy of Dramatic Art, Hiddleston wygrał swoją pierwszą rolę filmową jako Oakley w wielokrotnie nagradzanym filmie Joanny Hogg „Unrelated”, kręcony w Toskanii we Włoszech. Ma on pojawić się w roli Edwarda w ukończonej niedawno produkcji Joanny Hogg, „Archipelago”. Miał również kilka głównych ról w teatrze Declana Donnellana „Cheek by Jowl’s” w obrazach: „The Changeling” (w którym grał Alsemero i za którą to rolę otrzymał nominację do nagrody Iana Charlesona w 2007 roku) i „Cymbeline” (jako Posthumus Leonatus i Cloten), za którą otrzymał nagrodę Laurence’a Oliviera za „Najlepszy debiut 2008 r.”. Otrzymał wtedy drugą nominację w tej samej kategorii za rolę Cassio w Othello w Donmar Warehouse.

Jego dorobek w Donmar Warehouse obejmuje wcześniej wspomnianą rolę Cassio w produkcji Michael Grandage „Otello” Szekspira obok Chiwetela Ejiofora i Ewana McGregora. Produkcja spotkała się z uznaniem wielu krytyków. Później wystąpił jako Lvov w West End’owym ożywieniu „Iwana” Czechowa. Te dwie role przyniosły mu Whatsonstage.com Theatregoers’ Choice Award dla najlepszego aktora drugoplanowego 2008.

Jego dorobek telewizyjny obejmuje rolę Magnusa Martinssona w detektywistycznym dramacie BBC „Wallander”, Billa Hazledine w „Suburban Shootout”, Johna Plumptre w kostiumowym dramacie telewizyjnym BBC „Pani Austen ubolewa” i Williama Buxton w świątecznego wydaniu serialu kostiumowego serialu dramatycznego BBC „Cranford”.

Największą popularność zdobył dzięki roli Lokiego, brata Thora, w filmie fabularnym produkcji Marvel, Thor, w reżyserii Kennetha Branagha, z którym współpracował poprzednio przy „Iwanie” i „Wallanderze”. Wziął udział w castingu i screen-testach do roli Thora, przechodząc nawet na ścisłą dietę i zwiększając swoją masę mięśniowa o dwadzieścia funtów, ale Branagh postanowił, że Hiddleston bardziej nadaje się do roli Lokiego, przybranego brata Thora.

W 2011 roku Tom Hiddleston zagrał F. Scott Fitzgeralda w filmie „O Północy w Paryżu” w reżyserii Woody’ego Allena. W tym samym roku zobaczyć go można było na ekranach w roli kapitana Nichols w „War Horse” – filmie opartym na powieści Michael Morpurgo z 1982 r. wyreżyserowanym przez Stevena Spielberga, a także w roli Freddiego Page’a, obok Rachel Weisz i Simona Russella Beale’a, w dramacie „The Deep Blue Sea” Terence’a Daviesa, opartym o sztukę Terence’a Rattigana z 1952 r.

W roku 2012 ponownie zagrał Lokiego w filmie Avengers, którego polska premiera odbyła się 11 maja 2012 roku w trójwymiarze (tzw. 3D). W tej roli wystąpił także w filmie Thor: Mroczny świat, którego światowa premiera miała miejsce 30 października 2013 roku. Hiddleston, ponadto, wcielił się w rolę księcia Hala oraz króla Henryka V w cyklu produkcji BBC.

W 2013 zagrał główną rolę w filmie „Tylko kochankowie przeżyją” (Only Lovers Left Alive).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 1 106 razy, 1 wizyt dzisiaj)