Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki są razem


Edyta Herbuś jest szczęśliwie zakochana. Co ciekawe, nowy partner aktorki Piotr Bukowiecki to były… popularnej dziennikarki, z którą wychowuje ich wspólne dziecko. Sprawdź, co wiemy o Bukowieckim.
W końcu poznaliśmy odpowiedź na pytanie, które od dłuższego czasu nurtowało wielu fanów tancerki i aktorki. Po kilku miesiącach Herbuś przerwała milczenie i potwierdziła, że spotyka się z Piotrem. Nazwisko nowego chłopaka celebrytki wydaje się wam znajome? Nic dziwnego, bowiem mężczyzna miał już okazję zaistnieć na łamach kolorowych magazynów jako ojciec córki Doroty Gardias, czyli urodzonej w 2013 roku Hanny.
Edyta poznała Bukowieckiego na spotkaniu biznesowym po rozpadzie swojego związku z Mariuszem Trelińskim. Co ciekawe, ojciec dziecka Gardias na początku nie przypadł aktorce do gustu. Ich relacja obecnie jest jednak podobno już na tyle poważna, że para rozważa już wspólne mieszkanie.

– Podobno wiosną Edyta i Piotr chcą razem zamieszkać. Powoli szukają większego domu, do którego mogliby się wprowadzić razem z dzieciakami – wyznała znajoma Herbuś na łamach Party.

O tym, że Edyta jest zakochana w Bukowieckim zaczęło się mówić głośni po tym, gdy celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie z dziewczynką, w której internauci rozpoznali córkę Piotra z jego związku z Karoliną Rosińską, Vivian. Herbuś opatrzyła fotografię wymownym, usuniętym już hasztagiem #macoszka.
Co jeszcze wiemy o Bukowieckim? Nowy partner aktorki to producent telewizyjny związany z firmą Rochstar Events, który pracował przy takich programach jak „The Voice of Poland” i „Pierwsza randka”.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Edycie
Edyta Herbuś (ur. 26 lutego 1981 w Kielcach) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich, aktorka niezawodowa.
Trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych i dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Formacji Tanecznych. Zyskała popularność po występach w programie Taniec z gwiazdami emitowanym w TVN. W 2008 w parze z aktorem Marcinem Mroczkiem wygrała drugi Konkurs Tańca Eurowizji.
W wieku dziewięciu lat zaczęła uczęszczać do szkoły tańca Step by Step w Kielcach[1][3]. Posiada najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych i wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich[1].
Kilka słów z Wikipedii o producentach telewizyjnych
Producent filmowy – główny inwestor w procesie produkcji filmu, zatrudniający wszystkie potrzebne osoby do jego produkcji i zapewniający sprzęt oraz środki materialne. Po wyprodukowaniu filmu jest właścicielem praw autorskich i głównym beneficjentem ewentualnych dochodów z jego sprzedaży. Ewentualny splendor (nagrody dla najlepszego filmu, np. Oscary) również spływa na producenta.
Jego wpływ na kształt artystyczny filmu może być bardzo różny. Zależy to w głównej mierze od stosunków między nim, reżyserem, scenarzystą, aktorami i innymi osobami realizującymi film. Jedni producenci kontrolują i wpływają na film bezpośrednio, inni zawierzają reżyserowi, pozwalając mu na swobodną realizację jego wizji artystycznej. Producenci dokonują czasem ponownego montażu gotowego filmu. Aby uniknąć tak dużego wpływu producenta na efekt artystyczny, niektórzy reżyserzy zostają producentami własnych filmów lub zakładają własne wytwórnie filmowe.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz