Edyta Herbuś i jej były chłopak wrócą do siebie?


Herbus i BaranskiDrogi Edyty Herbuś (35 l.) i reżysera Mariusza Trelińskiego (54 l.) rozeszły się. On spotyka się już z inną. Czy ona też znajdzie pocieszyciela?

Miłość jest mądrością i jeśli w którymś momencie wybieramy inną drogę na kolejny etap życia, to można przecież pożegnać się, zachowując wzajemny szacunek – napisała na Facebooku Edyta Herbuś. W tych pięknych słowach
tancerka odniosła się do swojego niedawnego rozstania z Mariuszem Trelińskim. Reżyser teatralny, z którym spędziła ostatnich siedem lat, zaczął pokazywać się już oficjalnie z inną partnerką – modelką Sarą Faraj (25 l.).

Tymczasem jego była ukochana wyjechała do Hondurasu. Na egzotycznej wycieczce, otoczona przyjaciółmi, chce zapomnieć o zawodzie miłosnym. Na zamieszczanych w internecie filmach i zdjęciach tancerka zachwyca się pięknem Ameryki Środkowej, flory, fauny, indiańskich świątyń ukrytych w dżungli. Jednak w jej oczach łatwo dostrzec melancholię. Jak twierdzą osoby z otoczenia gwiazdy, bardzo przeżyła rozstanie z Mariuszem. Niestety, ich związek zabiła stagnacja. Ona pragnęła mieć dziecko, on niekoniecznie…

Pod koniec ubiegłego roku Edyta spakowała swoje rzeczy i wyprowadziła się. – Mariusz był dla niej wszystkim: partnerem, przyjacielem, mentorem, u jego boku rozwinęła się jako artystka. Uwierzyła, że może być nie tylko tancerką, ale i aktorką – zdradza informator „Na żywo”. – Nauczenie się, jak żyć bez niego zajmie jej sporo czasu – dodaje.

Liczne grono przyjaciół nie pozwoli Edycie pogrążyć się w rozpaczy. Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, najwierniejszy z nich – Tomasz Barański (36 l.) – z którym przed laty łączyło ją uczucie, już nie może się doczekać jej powrotu z Hondurasu. – Dla Tomka Edyta zawsze będzie kimś wyjątkowym. Oboje pochodzą z Kielc, przez wiele lat tworzyli taneczną parę. Nawet jego była dziewczyna, Klaudia Halejcio, musiała zaakceptować, że są dla siebie ważni – twierdzi osoba z otoczenia tancerza.

Zrządzeniem losu ani Tomek nie jest już z Klaudią, ani Edyta z Mariuszem. Może to dobry czas, by tych dwoje dało sobie drugą szansę?
źródło: pomponik.pl

Biografia Edyty

Edyta Herbuś (ur. 26 lutego 1981 w Kielcach) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich, aktorka, zwyciężczyni 2. Konkursu Tańca Eurowizji w 2008 roku, gdzie reprezentowała Polskę w parze z Marcinem Mroczkiem.

Odbyła dwuletnie studium charakteryzacji i wizażu teatralno–filmowego[1][2]. W wieku dziewięciu lat zaczęła uczęszczać do szkoły tańca Step by Step w Kielcach[1][3].

Posiada najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych i wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich[1].

W 2004 zdobyła tytuł pierwszej wicemiss w polskiej edycji konkursu o tytuł Miss Hawaiian Tropic (Tropic Beauty)[4][1].

W październiku 2010, razem z Tomaszem Barańskim, otworzyła szkołę tańca w podwarszawskim Otwocku[8]. Wystąpiła również w sesjach zdjęciowych do magazynów, w tym m.in. do czasopism Logo[9] i Joy[10]. Bierze udział w pokazach mody Joanny Przetakiewicz[11].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Tomasza

Tomasz Barański (ur. 19 grudnia 1980 w Kielcach) – polski tancerz zawodowy, choreograf, instruktor tańca sportowego.

Jest absolwentem zaocznych studiów licencjackich na kierunku wychowanie fizyczne na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach[1].

Naukę tańca rozpoczął w wieku 10 lat w należącej do Małgorzaty Nity i Roberta Kupisza Szkoły Tańca i Wdzięku „Step by Step” mieszczącej się w domu kultury „Sabat” na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach[2][3][4].

W ramach występów w szkole trzykrotnie zdobył tytuł Mistrzów Polski formacji tanecznych oraz trzy Puchary Polski; w parze z Edytą Herbuś zdobył m.in. tytuł międzynarodowych mistrzów Czech do lat 14 i II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Juniorów oraz osiągnął Międzynarodową Mistrzowską klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim[5]. Brał także udział w produkcji kilkunastu odcinków programu „Dance ma sens” reżyserowanego przez Leszka Kumańskiego[2].

Od 2002 roku współpracuje z formacją taneczną VOLT Agustina Egurroli, prowadzi również szkołę tańca „Revolution” w Józefowie[3][6]. Jest licencjonowanym instruktorem tańca sportowego ze specjalizacją jazzową[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 14 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *