Edyta Górniak i William zamieszkają razem?


Edyta Górniak od kilku miesięcy jest w tajemniczym związku z Williamem, o którym wciąż nie za wiele wiadomo. Media podają zdawkowe informacje o tym, że ukochany gwiazdy jest o kilka lat młodszy od Górniak i z zawodu jest aktorem, który podobno całkiem nieźle się zapowiada. Sama Edyta niezbyt chętnie i niezbyt dużo opowiada o swoim ukochanym, bo – jak mówi – nie chce ponownie zapeszyć na początku nowego związku. Jak się jednak okazuje, gwiazda podobno już zaczęła poszukiwania lokum, w którym zamieszka nie tylko z synem Allanem, ale i swoim chłopakiem. Gdzie gwiazda szuka nowego domu?

Jak donosi dziennik Fakt, Górniak szuka właśnie nowego domu w USA. Nie będzie w nim jednak mieszkała tylko ze swoim synem Allanem, ale podobno namawia do wprowadzenia się do niego także Williama. Informator tabloidu donosi, że Edyta jest na tyle mocno przekonana do swojego nowego narzeczonego, że chciałaby sprawdzić, czy ten nadaje się do wspólnego zamieszkania:

„Edyta jest przekonana, że dojrzała do poważnego związku. Uważa, że William świetnie dogaduje się z Allanem i naprawdę zasługuje na jej miłość. Wierzy, że mogą stworzyć razem wspaniałą rodzinę” – mówi informator Faktu.

Moment na znalezienie nowego lokum jest o tyle dobry, że umowa na wynajem obecnego domu Górniak właśnie się kończy. Wokalistka zaczęła zatem rozglądać się za czymś nowym, co pomieści nie tylko ją i jej syna, lecz także Williama, który póki co próbuje się w roli opiekuna syna Edyty. Jak mu idzie?

Aktor już od dwóch tygodni ma okazję samodzielnie opiekować się Allanem w Los Angeles i podobno sprawdza się w tej roli doskonale! To właśnie ta zasługa artysty sprawiła, że Górniak miała zdecydować się z nim zamieszkać.

Czy wokalistce uda się znaleźć w Los Angeles dom, który będzie spełniał jej oczekiwania i który przypadnie go gustu także jej ukochanemu? Mamy nadzieję i trzymamy za to kciuki!


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Biografia Edyty

Edyta Anna Górniak (ur. 14 listopada 1972 w Ziębicach[1]) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, producent[7], reżyser[8], aktorka musicalowa. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[9] oraz Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP[10][11]. Honorowa obywatelka gminy Ziębice[12] oraz Honorowy Ambasador Stolicy Polskiej Piosenki Opole[13].

Edyta Górniak debiutowała jako aktorka musicalowa na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w musicalu Metro, wystawianym w teatrze Studio Buffo oraz na Broadwayu. W 1994 roku została wybrana przez Telewizję Polską na pierwszą w historii reprezentantkę Polski podczas 39. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „To nie ja!”, z którym zajęła ostatecznie drugie miejsce, najwyższe w historii kraju w widowisku oraz jedno z najwyższych wśród debiutujących w konkursie nadawców publicznych. Po udziale w Eurowizji wokalistka wydała swój debiutancki album studyjny zatytułowany Dotyk, który ukazał się w 1995 roku w multiplatynowym nakładzie pół miliona egzemplarzy.

W 1997 Górniak rozpoczęła karierę międzynarodową. Wtedy wydała swój drugi album studyjny i pierwszy anglojęzyczny, zatytułowany Edyta Górniak, sprzedany w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy na świecie[14], w Polsce uzyskując status platynowej płyty. Album ten pojawił się na europejskich listach sprzedaży: w Norwegii (13. miejsce), Szwecji (18. miejsce), Finlandii (22. miejsce) i Szwajcarii (40. miejsce). Singiel z płyty, „One & One”, zaprowadził Górniak jako pierwszego polskiego wokalistę na listę European Radio Top 50 pisma „Music & Media”. W 1999 roku wydano koncertowy album wokalistki, Live ’99, dokumentujący jej pierwsze tournée po Polsce. Trzeci studyjny album artystki, Perła, wydany został w 2002 i uzyskał status złotej płyty. Złożony z dwóch dysków – pierwszy został wydany wyłącznie na polski rynek, zaś drugi został później wydany międzynarodowo na płycie Invisible. Singiel promujący album, „Impossible”, notowany był na listach przebojów w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Czechach.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Los Angeles

Los Angeles – najludniejsze miasto amerykańskiego stanu Kalifornia, a zarazem drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Stanach Zjednoczonych (za Nowym Jorkiem), za sprawą populacji liczącej 3 792 621 mieszkańców (2010)[4]. Los Angeles zajmuje powierzchnię 1302 km² i położone jest w regionie Kalifornii Południowej. Miasto stanowi centrum aglomeracji Los Angeles-Long Beach-Santa Ana, którą w 2010 roku zamieszkiwało 12 828 837 osób, czyniąc z tego regionu 2. pod względem populacji obszar metropolitalny Stanów Zjednoczonych i jednocześnie jedną z najludniejszych metropolii świata[5][6]. Los Angeles jest siedzibą hrabstwa Los Angeles, czyli najbardziej zaludnionego i jednego z najbardziej zróżnicowanych etnicznie hrabstw w Stanach Zjednoczonych[7]. Z kolei obszar samego Los Angeles uznany został za najbardziej zróżnicowane etnicznie amerykańskie miasto[8]. Mieszkańcy Los Angeles często określani są mianem „Angelenos”[9].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 19 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *