Edyta Górniak i jej partner rozstali się?


Edyta Górniak i jej chłopak Mateusz Zalewski nie są już razem? Sprawdzamy, o co chodzi w doniesieniach mediów o rozstaniu pary.
Górniak rozstała się ze swoim partnerem? Takie pytanie zadają sobie obecnie niemal wszyscy fani piosenkarki, którzy śledzą jej konta w mediach społecznościowych. Artystka i jej chłopak, Mateusz, przestali się bowiem nawzajem obserwować na Instagramie. Na ich profilach nie ma też już śladu po wspólnych zdjęciach. Spekulacje w mediach na temat rozstania wywołał też dość dwuznaczny wpis, który gwiazda zamieściła w dniu swoich urodzin.
„Nie wszystko płynie dziś w zgodzie z moim sercem, bo życie jak rzeka, samo wybiera nurty. Nie można rzeki zatrzymać, ani jej do czegoś przekonać. Dlatego najbezpieczniej płynąć z jej nurtem. Płynę więc” – napisała Celebrytka.
Czy Edyta rzeczywiście zerwała ze swoim partnerem? Zaistniałej sytuacji niestety nie rozjaśnia bardzo lakoniczna wypowiedź Zalewskiego dla jednego z serwisów o gwiazdach.
– Dziękuję za troskę. Pozdrawiam – odpowiedział zdawkowo na pytanie o status swojego związku w rozmowie z redakcją portalu Plejada.
Plotki o kryzysie w związku Górniak zaskakują o tyle, że jeszcze niedawno mówiło się sporo o tym, że para ma zamiar zaręczyć się w nadchodzące święta Bożego Narodzenia.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Edycie
Edyta Anna Górniak (ur. 14 listopada 1972 w Ziębicach[1]) – polska piosenkarka[2], kompozytorka, autorka tekstów, producentka[6], reżyserka[7], aktorka musicalowa i osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[8] oraz Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP[9][10]. Honorowa obywatelka gminy Ziębice[11] oraz Honorowy Ambasador Stolicy Polskiej Piosenki Opole[12].
Debiutowała jako aktorka musicalowa na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w musicalu Metro, wystawianym w teatrze Studio Buffo oraz na Broadwayu. W 1994 została wybrana przez Telewizję Polską na pierwszą w historii reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji; z utworem „To nie ja!” zajęła drugie miejsce w finale 39. konkursu, osiągając najwyższy wynik w historii polskich startów w widowisku oraz jedno z najlepszych wśród debiutujących w konkursie nadawców publicznych.
Po udziale w Eurowizji wydała debiutancki album studyjny zatytułowany Dotyk, który ukazał się w 1995 w multiplatynowym nakładzie pół miliona egzemplarzy. W 1997 rozpoczęła karierę międzynarodową, wydała swój drugi album studyjny i pierwszy anglojęzyczny, zatytułowany Edyta Górniak, sprzedany w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy na świecie[13]. Album uzyskał status platynowej płyty w Polsce i pojawił się na europejskich listach sprzedaży: w Norwegii (13. miejsce), Szwecji (18. miejsce), Finlandii (22. miejsce) i Szwajcarii (40. miejsce). Dzięki singlowi „One & One” trafiła na listę European Radio Top 50 pisma „Music & Media” (uplasowała się na 28. miejscu[14]), zostając pierwszym polskim wokalistą, który tego dokonał[15]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz