Edmond Eisenberg rzucił Zosię Ślotałę


slotala-eisenbergDziewczyna zaistniała w polskim show-biznesie dzięki swojemu byłemu już partnerowi, Borysowi Szycowi (35 l.).

W ostatnich miesiącach coś w ich związku zaczęło się jednak psuć i ostatecznie para postanowiła się rozstać.
Zosia nie rozpaczała jednak zbyt długo po rozstaniu.
Tabloidy donosiły, że młodej stylistce zawrócił w głowie pewien przystojny Francuz, Edmond Eisenberg, spadkobierca olbrzymiej fortuny.
Pisano nawet, że to właśnie ów milioner był podobno prawdziwym powodem rozstania Zosi z Borysem.
Ślotałę z bogaczem miała zapoznać sama Kate Rozz (34 l.), która ma wprawę w poznawaniu wpływowych mężczyzn.
Niestety, wiele wskazuje na to, że stylistka nie zagrzała zbyt długo miejsca u boku Edmonda.
„To już nieaktualne. Zosia znowu jest do wzięcia”- informuje tygodnik „Świat i Ludzie”.
źródło: pomponik.pl

Biografia Zosi

Jako 19-latka uczestniczyła w warszawskim Balu Debiutantów. Zosia pochodzi z bogatej rodziny, ma dwie siostry. Po skończeniu prywatnego liceum studiowała w Mediolanie w znanej szkole stylistów i projektantów – Instituto Europeo di Design. Jako nastolatka miała mało czasu na naukę, bo była zajęta karierą modelki – chodziła po wybiegach Europy i Azji. Trudno w to uwierzyć, patrząc na aktualne zdjęcia „dorodnej” Ślotały.

Czym zawodowo zajmuje się Zofia Ślotała?
Jako stylistka współpracuje z polskimi projektantami, agencjami modelek i magazynami, np. Vivą! i Galą. Jest też personalnym doradcą zakupów w firmie „Kreatorzy Wyglądu”. Najnowszym projektem zawodowym i nie lada wyzwaniem będzie dla Zofii Ślotały zaprojektowanie sukni ślubnej Anny Czartoryskiej. Ślotała będzie konkurować między innymi z uznanym projektantem Maciejem Zieniem, ale przyjaźni się z przyszłą panną młodą, więc ma duże szanse.
źródło: mowimyjak.pl

Biografia Edmonda

Edmond Eisenberg jest synem Jose Eisenberga, założyciela marki luksusowych kosmetyków Eisenberg. 30 ml kremu sygnowanego nazwiskiem Francuzów kosztuje w polskim sklepie ok. 450 zł. W ciągu dnia Edmond Eisenberg działa w zarządzie rodzinnej firmy, a w nocy gra na skrzypcach i gitarze w kolektywie „Sound of Monte Carlo”.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono 866 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *